Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

28.10.2009, 08:53 hod.

Řeka vydala tělo

Následuje krimi: Loupež v Holicích

Dolní Kounice: V nalezeném utonulém byl ztotožněn hledaný pětašedesátiletý muž

AKTUALIZACE úterý 27. října

Řeka Jihlava v úterý odpoledne vydala tělo pohřešovaného pětašedesátiletého muže. Přivolaný lékař předběžně potvdil, že muž zemřel bez cizího zavinění.

Aktualizace v pondělí 12. října, 15 hodin

Během pondělí bylo do pátrací akce po pohřešovaném muži nasazeno sedm policejních potápěčů. Ti postupně prohledali necelý kilometr toku řeky Jihlavy od loděnice sportovního klubu v Dolních Kounicích po splav. Zaměřili se především na oblast splavu, kam by mohl proud tělo pohřešovaného muže přinést. Do pátrání se také zapojilo družstvo dobrovolných hasičů z Dolních Kounic. Během dne byly do pátrací akce nasazeny dvě desítky policistů speciální pořádkové jednotky. Ti pátrali v terénu poblíž řeky směrem do Ivančic. Na případu intenzivně pracovali i kriminalisté, kteří se snažili poskládat sled událostí, které zmizení muže předcházely. Do odpoledních hodin bylo pátrání všech nasazených bezúspěšné.

V neděli 11. října 2009 od 16 hodin zahájili policisté Policie ČR Územního odboru Brno – venkov intenzivní pátrání po pohřešovaném pětašedesátiletém muži.

Muž se pohřešuje v návaznosti na sportovní utkání, kterého se zúčastnil v obci Dolní Kounice. Pohřešovaný muž byl sportovec. Večer se rozhodl přenocovat v loděnici, kde zůstal osamocen. Ráno již muže postrádali. Ještě dopoledne občané a známí prováděli pátrání sami, ale ve 14 hodin se obrátili na Policii České republiky. Dle informací občanů a i z dalších indicií panuje obava, že pětašedesátiletý muž utonul v řece Jihlavě. Do pátrací akce po muži jsou nasazeny dvě policejní hlídky, dva čluny s hasiči také psovod a policejní potápěči. V současné době policisté nalezli kolo a část oděvu pohřešovaného muže, obojí v řece. Pátrání pokračuje, zatím s negativním výsledkem.

Aktualizace neděle 19.50 hodin:

V 19.30 hodin byla pátrací akce zastavena s ohledem na denní dobu. Policisté ve spolupráci s hasiči a policejními potápěči budou dále pokračovat v pátrání po muži v pondělí 12. října 2009. Vyloučeno není ani nasazení policejního vrtulníku s termovizí. Rozsah opatření bude upřesněn až zítra ráno.

zdroj: Policie ČR - www.policie.cz
autor: Policie ČR

Komerční sdělení: 


Nejčtěnější za týden
Nejčtěnější za měsíc


Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist