Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

26.12.2009, 15:29 hod.

Při honu na Benešovsku byl postřelen honec

Bedrč: U Bedrče na Benešovsku byl v sobotu dopoledne zasažen střelnou ranou muž na honu. Informace agentury Mediafax potvrdila mluvčí středočeské záchranky Tereza Janečková.

"Pětačtyřicetiletý muž byl zasažen zezadu," upřesnila Janečková. Podle jejích slov po základním ošetření předali záchranáři pacienta ve stabilizovaném stavu k leteckému transportu. "Poraněný myslivec byl přepraven do motolské nemocnice," dodala mluvčí.

"Pacient, kterého k nám dopravil vrtulník z Benešova, byl okamžitě operován a nyní je již ve stabilizovaném stavu," sdělila na dotaz agentury mluvčí motolské nemocnice Eva Jurinová. Podrobnosti k rozsahu zranění poraněného muže neměla k dispozici.

Příčiny neštěstí policie vyšetřuje. "V současné době provádějí policisté ohledání místa a shromažďují stopy," uvedla odpoledne pro Mediafax mluvčí benešovské policie Zuzana Stránská. U účastníků honu začaly dechové zkoušky, doposud s negativním výsledkem. "Zkouška na alkohol bude provedena i poškozenému v nemocnici," podotkla policejní mluvčí.

Z dosavadního šetření vyplynulo, že myslivci používali na sobotním honu jak brokovnice, tak kulovnice. "Zatím nelze určit, ze které zbraně vyšel osudný výstřel," zakončila mluvčí.

zdroj: Mediafax
autor: Jan Šrámek

Komerční sdělení: 


Nejčtěnější za týden
Nejčtěnější za měsíc


Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist