Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Beroun


05.03.2014 20:35 hod.
Berounští policisté vyšetřují případ hrůzných nálezů těl psů bez hlavy
Policisté z obvodního oddělení vyšetřují případ, kdy v průběhu loňského a na začátku roku letošního byla postupně nalezena těla psů bez hlavy. Ve všech případech byla těla nalezena v areálu nebo přilehlých ulicích v okolí bývalé textilní továrny Tiba v Berouně. První tělo, hnědého krátkosrstého křížence, objevil náhodný občan v lednu roku 2013, který tuto skutečnost oznámil strážníkům městské policie.

16.12.2013 07:54 hod.
Berounští kriminalisté opět udeřili do oblasti drogové scény a majetkové trestné činnosti
Berounští kriminalisté z „toxi týmu“ provedli další z úspěšných realizací na našem okrese. Postupně se jim podařilo zadržet a následně obvinit pět osob, které jsou podezřelé z trestných činů „nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy“, „krádež“, „poškození cizí věci“ a „podílnictví“. Jedná se o čtyři muže a jednu ženu z okresu Beroun.

15.11.2013 11:36 hod.
Pachatel vloupání byl zadržen při činu
Policisté obvodního oddělení PČR Karlštejn zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu „krádež“ a přečinu „porušování domovní svobody“ , ze kterých je podezřelý devětadvacetiletý muž z Prahy, který dne 14.11.2013 provedl vloupání do rekreačního objektu v ulici U Dubu v obci Zadní Třebaň.

01.07.2013 18:00 hod.
Berounští kriminalisté dopadli bytového zloděje
Sedmadvacetiletý muž z Berouna v měsíci červnu roku 2013 v Berouně ul. Třída Míru vnikl do dvou bytů, kdy nejprve vnikl pootevřeným oknem do jednoho z přízemních bytů, ze kterého odcizil klíčenku a finanční hotovost, více odcizit nestihl, byl vyrušen majitelkou bytu. Do druhé bytu vnikl v ranních hodinách, kdy využil spánku obyvatel bytu, byt za přítomnosti spících obyvatel prohledal byt a odcizil různé převážně zlaté šperky, prstýnky, přívěsky, zlatý náhrdelník, zlaté řetízky, náušnice, náramky ze stříbra.

22.05.2013 11:33 hod.
Žena uzavřela podvodným jednáním smlouvu za klienta
O uzavřené pojistné smlouvě muž nevěděl.

22.04.2013 09:03 hod.
Berounští kriminalisté objasnili krádeže vozidel
Sedm pachatelů ukradlo minimálně 12 vozidel. Berounští kriminalisté ve spolupráci s kriminalisty z Prahy a Plzně po velmi náročném několika měsíčním prošetřování zadrželi sedm podezřelých mužů, proti kterým v těchto dnech zahájili trestní stíhání pro pokračující zločin "Krádež" a pokračující zločin "Podílnictví", kterého se dopouštěli v době od března roku 2012 do března 2013, kdy společným jednáním odcizili na různých místech v Praze a Plzni minimálně osm vozidel tovární značky Škoda Octavia, vozidlo tovární značky Škoda Fabia a minimálně tři vozidla tovární značky VW Passat, kdy část vozidel odvezli do objektů ve středočeském kraji, kde následně prováděli za účelem finančního prospěchu rozebírání motorových vozidel na náhradní díly, které poskytli další osobě k prodeji a skelety vozidel prodali, čímž způsobili škodu odcizením podle odborných vyjádření přesahující 1.000.000,- Kč.

27.03.2013 22:38 hod.
Žena odcizila stonožku, půjde do vězení
Třicetiletá žena dne 26. 03. 2013 kolem půl třetí ráno v Berouně, ul. Koněpruská na benzinové čerpací stanici z volně přístupného regálu odcizila zboží, které bylo vystavené k prodeji, a to plyšovou hračku zn. Pama Hobby v hodnotě 629,-Kč, kdy tuto hračku odebrala z regálu a v úmyslu zboží odcizit utekla s uvedeným zbožím z dané prodejny benzinové čerpací stanice bez zaplacení.

09.03.2013 12:46 hod.
Pachatel s kradeným přívěsným vozíkem daleko nedojel.
Jednatřicetiletý muž z Brna dne 07.03.2013 před šestou hodinou odpoledne odcizil v areálu technických služeb v Berouně přívěsný vozík typu Westfalia Werke v hodnotě 45.000,-Kč.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Přijďte si zahrát paintball na bývalou VOJENSKOU ZÁKLADNU V BENEŠOVĚ U PRAHY

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě Beroun najdete na stránkách portalberoun.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist