Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Břeclav


01.04.2012 08:28 hod.
Do pohostinství po zavírací době. Dvě noci po sobě se nevyspal.
V Břeclavi řádí zloděj, který po zavírací době navštěvuje pohostinství. Policisté z obvodního oddělení již šetří dva případy. Ze středy na čtvrtek zavítal nezvaný host do první restaurace. Podařilo se mu poškodit vstupní dveře a vniknout dovnitř. Z barové zásuvky vzal číšnický flek a poté z místa zmizel. Vzniklá škoda i s poškozením je vyčíslena na částku téměř dva tisíce korun.

09.12.2011 19:27 hod.
Sprejer poškodil fasády
Neznámý sprejer řádil během víkendu v Břeclavi. Pro svoji uměleckou činnost si vyhlédl areál na ulici Národních hrdinů a postříkal fasády firem, obchodů i restaurace.

05.08.2011 17:38 hod.
Domovní prohlídka potvrdila podezření, drogu prodával dalším osobám
V těchto dnech policisté provedli domovní prohlídku v Břeclavi. Měli totiž důvodné podezření, že se za dveřmi jednoho bytu odehrává výroba a prodej pervitinu. Jejich domněnky se potvrdily. Při prohlídce kriminalisté narazili nejen na drogu, ale také na chemikálie a předměty sloužící k výrobě této psychotropní látky.

04.07.2011 13:21 hod.
Neznámému lupiči padla do oka westernová farma, způsobil škodu 130 tisíc korun
Volně přístupný pozemek farmy v Novém Přerově přilákal neznámého pachatele, který přes noc vnikl do stáje pro koně. Podařilo se mu odcizit pět kusů westernových koňských sedel. Vzniklá škoda krádeží se pohybuje kolem sto tisíc korun.

21.06.2011 11:01 hod.
Důchodce v sedm ráno pověřil kontrolou elektroinstalace a mezitím mu vykradl byt
Již znovu na Břeclavsko zavítali neznámí pachatelé, kteří využívají důvěřivosti důchodců a ti pak na svoji dobrotu doplatí. Sám se o tom přesvědčil čtyřiaosmdesátiletý muž z Tvrdonic.

17.06.2011 13:21 hod.
Zlodějíčci okradli důchodce, ten pohotově přispěl k jejich dopadení
Hustopeče - Policistům se včera podařilo dopadnout dvojici pachatelů, kteří do naší republiky zavítali ze sousedního Slovenska. Dvojice nepoctivců projížděla obcí Hustopeče a na parkovišti u nemocnice si všimla zaparkovaného vozidla, ve kterém seděl starší pán. Podvodníci ani na chvíli nezaváhali, vytipovali si svoji oběť a odbočili k autu. S důchodcem navázali kontakt a jeden z nich se nenápadně vkradl do jeho vozidla, odkud odcizil odložené finance. Celá akce trvala jen několik vteřin a zloději se z místa bleskově vytratili.

08.06.2010 16:38 hod.
Vlak zachytil staršího muže. Ten nehodu nepřežil
Včera, v pondělí 7.června ve večerních hodinách byl na břeclavském přednádraží zachycen projíždějícím vlakem neznámý muž. Strojvedoucí vlaku jedoucího ve směru od Brna na Břeclav již nedokázal střetu zabránit.

15.02.2010 14:18 hod.
Starší paní napadli mladíci
V sobotu v nočních hodinách (kolem 22.15 hod.) byla přepadena 78letá žena, která přecházela most pro pěší u průmyslové školy. Žena zde procházela se svojí přítelkyní a míjely je dva mladíci (věk kolem 20 let).


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě Břeclav najdete na stránkách portalbreclav.cz

Reality BŘECLAV: prodej a pronájem bytů v Břeclavi: byty 1+1, 2+1, 3+1. Kompletní nabídka na serveru: www.REALITY-JIZNIMORAVA.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist