Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Brno


09.09.2014 15:08 hod.
Cizinečtí policisté odhalili běžence ze Somálska a Gambie
Pestrou směsici ilegálních cizinců odhalili od začátku září jihomoravští cizinečtí policisté. Při pravidelných kontrolách zaměřených na běžence v jednom z mezinárodních rychlíků objevili nezletilého cestujícího bez dokladů, u kterého později na služebně zjistili, že pochází z Afghánistánu a na území České republiky se pohybuje bez jakéhokoliv víza či povolení k pobytu.

11.01.2014 09:47 hod.
Obchodník s cennostmi pochopil až pozdě, že naletěl podvodníkovi
Příběhu, se kterým přišel čtyřicetiletý obchodník s cennostmi z Brněnska za policisty, nakonec ani nemohl sám uvěřit. Zavolal mu prý nějaký muž s tím, že policie má speciální akci zaměřenou na krádeže zboží a pokud by jej někdo kontaktoval, tak má vyplnit přesně jeho pokyny.

29.12.2013 15:06 hod.
Opilý muž byl zavřený v chodbě domu
Ve čtvrtek 26. prosince kontaktoval policisty přes linku 158 zoufalý sedmatřicetiletý muž a žádal o pomoc. Uvedl, že je zamčený v nějaké místnosti na vlakovém nádraží v Ústí nad Orlicí. Byl prý tak opilý, že neví odkud, kam jel a jak se tam dostal.

19.12.2013 08:37 hod.
Chtěl okrást vlastního otce
Patrně velké trápení se svým synem má sedmapadesátiletý muž z Brna a svědčí o tom i událost ze včerejška. Muži v dopoledních hodinách telefonovali sousedé, že se jeho syn snaží násilím dostat do jeho bytu na Vinohradech. Osmadvacetiletý mladík prokopl dveře a z bytu vzal notebook a další komponenty, než však stačil utéct, zadržela ho policejní hlídka.

15.11.2013 12:23 hod.
Daruj krev!
Policisté v rámci kampaně darovali krev.

05.05.2013 14:51 hod.
Do ČR se vrátili s novým jménem i doklady
V poslední době se cizinečtí policisté stále častěji setkávají s případy, kdy se jimi kontrolovaná osoba vydává za někoho jiného. Za posledních několik týdnů řešili tento problém hned několikrát, díky velmi dobré osobní znalosti se jim podařilo cizince vystupující pod změněnou identitou odhalit. V jednom z případů kontrolovali v Brně muže z Moldavska, který se jim prokázal cestovním pasem s řádně povoleným pobyt na území České republiky.

26.04.2013 09:57 hod.
Bagristé amatéři probudili spící obyvatele
Naštěstí nezpůsobili žádnou škodu.

19.03.2012 10:56 hod.
Promyšleně vraždil pro pár korun
První dokonanou vraždu, která se stala v letošním roce, se podařilo objasnit jihomoravským kriminalistům. Příběh s tragickým koncem se začal odehrávat už koncem ledna, kdy začali obyvatelé obce na Brněnsku pohřešovat svého souseda a čilého účastníka místního společenského života, čtyřiašedesátiletého seniora.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Chcete si v Brně půjčit nebo koupit nářadí? Vyzkoušejte www.admiracz.com

Reality BRNO: prodej a pronájem bytů v Brně: byty 1+1, 2+1, 3+1. Kompletní nabídka na serveru: www.REALITY-JIZNIMORAVA.cz

Hotel Cyro - ubytování, restaurace, kavárna přímo v centru BrnaFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist