Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Broumov


02.05.2012 12:38 hod.
Místo májového polibku pod třešní dal družce výprask
Honičkou po parku a přiložením pout skončil první májový den pro 25letého muže z Broumova, který prováděl bojové rozdílení v hostinci poblíž nádraží v Hronově. Místo romantického polibku pod rozkvetlou třešní své družce věnoval jen rány.

06.09.2011 14:14 hod.
Daně podnikatelka vyřešila, stát přitom připravila o 350.000 korun
S finančním úřadem nejsou žádné žerty, to vědí všichni, kteří podnikají nebo se o to pokoušejí. Čas od času se však najde někdo, kdo se rozhodne na daně vyzrát. Papír snese všechno, a tak čísla uvedená v účetních knihách tiše leží v kolonkách, obvykle až do té doby, dokud do firmy nedorazí kontrola. Na svérázný způsob vedení účetnictví tak již doplatila spousta lidí.

12.02.2010 11:13 hod.
Podváděl na internetu, skončil
Nepoctivého inzerenta si podali policisté z obvodního oddělení v Broumově. Na základě trestního oznámení podvedeného nakupujícího z Českosbudějovicka, který na jednom z internetových serverů začátkem listopadu 2009 vydražil, ale neobdržel, herní konzoli Play Station 3 za částku pěti tisíc korun, policisté začali prověřovat adresu, z níž byl podle jejich zjištění zadán inzerát na prodej.

01.02.2010 12:42 hod.
Ve sklepní kóji ležel mrtvý muž
Úlek a neblahé překvapení čekalo na obyvatelku panelového domu v Broumově, nedávno postiženého požárem sklepních prostor. Ve sklepě, kde v úterý 26. ledna 2010 došlo k zahoření ve sklepních kójích, učinila majitelka jedné kóje smutný objev.

29.01.2010 07:41 hod.
Hořela sklepní kóje
Policisté z broumovského obvodního oddělení prošetřují požár ve sklepních prostorách panelového domu na sídlišti v Broumově. V úterý 26. ledna 2010 hořely sklepní prostory, kdy v několika kójích shořely uložené věci.

07.12.2009 08:36 hod.
Honička po střechách
V pondělí 30.11.2009 oznámil anonym na místní oddělení policie, že celostátně hledaný muž z Broumova, se pohybuje po ulici Soukenická

04.12.2009 14:43 hod.
Muže z Broumova usmrtil výbuch při práci v autodílně
Čtyřiačtyřicetiletý muž zemřel na následky výbuchu sudu od hořlaviny ve čtvrtek odpoledne na Náchodsku. Muž rozbrušoval sud, který následně explodoval, řekla v pátek agentuře Mediafax mluvčí hasičů Královéhradeckého kraje Martina Žahourková.

12.11.2009 12:36 hod.
Internetový podvodník
Policisté broumovské policjeního oddělení vyšetřovali podezření ze spáchání trestného činu podvodu dle § 250/1 trestního zákona.


Starší

Komerční sdělení: Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist