Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce České Budějovice


15.11.2013 11:38 hod.
Krádež vozidla
Škodu za 1,5 milionu způsobil dosud neznámý pachatel majiteli osobního automobilu tov. zn. BMW M3. Ve středu dopoledne od 09:30 h. do 10:45 h se zmocnil vozidla registrační značky 6C0 7868, šedé metalické barvy, které stálo zaparkované v Českých Budějovicích, před OD Globus, na stání č. 26.

06.08.2013 11:25 hod.
Policisté z oddělení hlídkové služby zachránili další lidský život
Zachránili muže, který seděl na mostě s provazem kolem krku. Dnes po 01:00 hodině ranní vyslal operační důstojník hlídku ve složení nstržm. Petr Pořádek, nstržm. Michal Hájek a stržm. Jakub Šraděja na most v prostoru zastávky městské hromadné dopravy Voříškův Dvůr na ulici Strakonická ve směru na sídliště Vltava v Českých Budějovicích. Dle oznamovatele měl být muž silně podnapilý.

01.07.2013 18:05 hod.
Sobotní demonstrace v Českých Budějovicích
V sobotu 29. června 2013 byla v krajském městě, konkrétně na náměstí Přemysla Otakara II a na sídlišti Máj, ohlášena dvě na sobě nezávislá shromáždění. Organizátor shromáždění v centru Českých Budějovic měl naplánovaný program od 16.00 do 19.00 hodin. Shromáždění v lokalitě Máj začalo krátce po dvanácté hodině.

21.03.2013 09:45 hod.
Opilý havaroval a pak ujel
Smutnou skutečnost, že alkohol za volantem může být velice nebezpečnou zbraní, zjišťují českobudějovičtí policisté nejen při pravidelných silničních kontrolách, ale bohužel i při dopravních nehodách. Na pití alkoholu před jízdou doplatil i 18letý mladík z Českobudějovicka, který před dvěma týdny usedl za volant osobního automobilu Peugeot po požití většího množství alkoholických nápojů.

16.03.2013 19:45 hod.
Najdou se svědci pádu paní v českobudějovickém trolejbusu? Pomozte policistům.
Českobudějovičtí policisté stále intenzivně prošetřují okolnosti dopravní nehody, ke které došlo ve čtvrtek 14. února 2013, v době kolem 18:30 hodin, na křižovatce ulic Husova – Krčínova v Českých Budějovicích. Řidička MHD linky č. 9, která jela ve směru jízdy od OD GLOBUS, na uvedené křižovatce dávala přednost v jízdě osobnímu vozidlu jedoucímu po hlavní komunikaci.

23.07.2012 15:41 hod.
S vozidlem naboural do stromu
Uplynulou sobotu, třicet minut po sedmé hodině večer, vyjížděli českobudějovičtí dopravní policisté k havárii osobního motorového vozidla tov.zn. Škoda Felicia. Řidič – 18letý muž z Liberecka jel v uvedené době ve směru jízdy od obce Jankov k obci Čakov.

12.06.2012 14:59 hod.
Vybodovaný řidič
Policisté z českobudějovického dopravního inspektorátu kontrolovali v polovině května letošního roku v Pekárenské ulici v krajském městě řidiče projíždějících vozidel. Mezi kontrolovanými byl i 20letý muž z Českobudějovicka, který řídil osobní vozidlo Chrysler Voyager.

06.06.2012 23:25 hod.
Vykrádal chaty
Pouhé dva týdny unikal spravedlnosti 41letý muž z Českobudějovicka, který se vloupal do dvou rekreačních objektů v k.ú. obce Vitín - v chatové oblasti Libochová. Podezřelý muž se po násilném vniknutí v chatách zmocnil alkoholu, nástěnných kyvadlových hodin, starožitné keramiky, reprodukce obrazu, s sebou vzal i petrolejovu lampu a srnčí parůžky.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě České Budějovice najdete na stránkách portalceskebudejovice.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist