Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Český Krumlov


08.08.2011 09:01 hod.
Muž usnul přímo na ulici, zloděj mu ukradl notebook
Únava přemohla v sobotu v brzkých ranních hodinách mladého muže (23 let) z Českého Krumlova. Usedl přímo na chodník v ulici Soukenická v Českém Krumlově před vchodem do místního hotelu. Vedle sebe si položil látkovou brašnu s notebookem značky Acer Aspire s příslušenstvím.

25.07.2011 15:10 hod.
Měl u karty PIN, přišel o 9 715 Kč
Bunda bez dohledu majitele přilákala zloděje. V noci na pátek odcizil pro zatím neznámý zloděj z volně položené bundy na sedacím boxu v baru ve Velešíne poškozenému muži plastové pouzdro s doklady a dvěma platebními kartami. Problém byl ovšem v tom, že u jedné z karet byl přiložen také PIN kód.

04.07.2011 13:31 hod.
Reklamní slunečníky jsou v kurzu i v Českém Krumlově
Neznámý zloděj odcizil v noci na sobotu, někdy kolem třetí a ani ne půl čtvrtou hodinou ranní, z volně přístupné terasy restaurace v centru Českého Krumlova nezajištěný reklamní slunečník béžové barvy, o rozměrech 3x3 m.

01.07.2011 13:07 hod.
Nehoda osmi aut: Český Krumlov – Dolní Třebonín – Řidiči, buďte opatrní!
Dnes ráno, krátce po osmé hodině došlo na Českokrumlovsku k dopravní nehodě. Za horizontem, u první odbočky (směrem od Č. Budějovic) na obec Dolní Třebonín se dle prozatímních informací srazilo osm aut. Nehoda si měla vyžádat pro zatím ohlášených pět zranění, z toho dvě vážnější. Na místo byl proto přivolán vrtulník RZS. Policisté dopravu odklánějí u Štilce směrem na Kaplici, od Krumlova pak směrem na Holkov.

25.06.2011 14:01 hod.
Vedoucí jídelny okradla žáky za pět let o dvě stě tisíc
Českokrumlovští kriminalisté, specialisté na hospodářskou kriminalitu, objasnili dlouhodobou trestnou činnost 40leté vedoucí školní kuchyně v regionu. Ta od počátku října 2005 do konce listopadu 2010, v rámci své pracovní náplně, vybírala měsíčně od rodičů a zaměstnanců školy finanční prostředky v hotovosti jako platby za poskytnutou stravu.

17.06.2011 13:02 hod.
Zapomněla kartu, ihned vybral deset tisíc a zmizel
Zapomenout na kartu se ženě nevyplatilo.

21.06.2010 12:18 hod.
Z neznámého důvodu vjel řidič do protisměru. Čelně se srazil s protijedoucím autem a zemřel
V sobotu 19. června 2010, krátce po poledni došlo na silnici č. I/39 v Českém Krumlově v ulici Budějovická k tragické dopravní nehodě.

11.03.2010 08:16 hod.
Podvodník nabízí úvěry. Inkasuje vysoké poplatky a pak se po něm slehne zem
Potřebujeme-li půjčku, buďme rozvážní a ostražití. Tato moudrost zcela jistě napadla i policisty, kteří vyšetřují na Českokrumlovsku podvodné jednání neznámého pachatele.


Novější Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě Český Krumlov najdete na stránkách portalceskykrumlov.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist