Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Domažlice


29.12.2013 14:48 hod.
Vloupal se do objektu. Pachatel si odnesl peníze i mobilní telefon. Škoda dosáhla téměř 13 000 korun.
Domažličtí policisté šetří případ krádeže, který se stal z 21. na 23. prosince letošního roku v Domažlicích, kde do objektu jedné firmy vnikl dosud neznámý pachatel.

16.12.2013 08:12 hod.
Řidiči způsobili dopravní nehody a z místa ujeli
Dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravních nehod, ke kterým došlo na konci listopadu na silnicích Domažlicka. Svým svědectvím by pomohli objasnit průběh nehod i totožnost neznámých řidičů.

05.12.2013 10:13 hod.
Mladá žena havarovala v silničním příkopu
Nepřizpůsobila rychlost jízdy a dostala s vozidlem smyk.

14.06.2013 12:28 hod.
Podvody na sociální síti
V poslední době přijali kriminalisté služby kriminální policie a vyšetřování oddělení hospodářské kriminality několik oznámení o spáchání trestné činnosti – konkrétně podvodu, který má ve všech případech totožný průběh.

16.03.2013 20:07 hod.
Vloupání do trafiky. Zmizely tři tisíce krabiček cigaret.
Kriminalisté služby kriminální policie a vyšetřování Domažlice pátrají po dosud neznámém zloději, který v noci z neděle na pondělí v průchodu na náměstí v Domažlicích otevřel skleněné okénko objektu trafiky a vnikl dovnitř.

08.01.2013 14:59 hod.
Domažlice: Hledáme svědky dopravních nehod pro objasnění příčiny a průběhu
Dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky několika dopravních nehod, aby pomohli objasnit průběh a příčinu i totožnost neznámých účastníků dopravních nehod. K jedné z dopravních nehod došlo dne 27. prosince 2012 v 17:19 hodin v obci Domažlice na křižovatce ulic Komenského, Prokopa Velikého a Poděbradova.

22.02.2012 08:37 hod.
Odcizil finanční hotovost. Přestože byl již pro krádež odsouzen.
Včera předložili domažličtí policisté spisový materiál společně se zprávou o výsledku zkráceného přípravného řízení na okresní státní zastupitelství s návrhem na soudní projednání a následné potrestání dvacetiletého muže.

10.10.2011 12:29 hod.
Způsobili dopravní nehody a z místa ujeli, policie hledá případné svědky
Policisté z dopravního inspektorátu v Domažlicích šetří dopravní nehody, jejichž viníci z místa nehody ujeli. Dne 28. září v 16 hodin došlo k dopravní nehodě mezi obcemi Domažlice a Kdyně v místě renovace silničního mostu. Neznámý řidič s neznámým vozidlem z dosud nezjištěných důvodů nerespektoval vodorovné dopravní značení na komunikaci a svislou dopravní značku „Návěst změny směru jízdy“ před objížďkou stavby a renovace silničního mostu.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě Domažlice najdete na stránkách portaldomazlice.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist