Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Havířov


16.12.2013 08:21 hod.
Žena při nakupování přišla o kabelku z nákupního vozíku
Lidé stále doplácí na stejnou chybu. Havířovští policisté šetří případ krádeže kabelky z nákupního vozíku.

01.07.2013 18:37 hod.
Dvě vážné dopravní nehody
V sobotu v podvečer, okolo půl sedmé hodiny, došlo v Havířově, na ulici Dělnická k dopravní nehodě mezi osobním motorovým vozidlem a motocyklem. Řidič vozidla Škoda 125, čtyřiasedmdesátiletý muž z Havířova jel po ulici Dělnická ve směru od Horní Suché. Na křižovatce s ulicí Na Pavlasůvce na tuto ulici odbočoval vlevo, avšak nedal přednost protijedoucímu motocyklu Suzuki, jedoucímu rovně po ulici Dělnická ze směru od Havířova a tak v prostoru této křižovatky došlo ke střetu obou dopravních prostředků.

14.06.2013 12:47 hod.
Lapkové jsou za mřížemi
V Havířově byla zadržena a postupně obviněna skupina čtyř mužů ve věku 23, 26, 29 a 30 let, všichni z Havířova. V usnesení trestního stíhání jsou uvedeny přečiny krádeže vloupáním, krádeže, porušování domovní svobody ve formě spolupachatelství.

26.04.2013 09:58 hod.
Rozebírali a kradli oplocení
Dva muže ve věku 40 a 30let z Havířova prověřujeme pro podezření z přečinu krádež.

30.12.2011 17:20 hod.
Vloupání do baru, neznámý zloděj si z baru odnesl 105.000 korun v hotovosti
Doposud neznámý zloděj se v Havířově, na ulici Na Nábřeží, vloupal v noci z pondělí na úterý do tamního baru.

09.12.2011 19:44 hod.
Nebezpečný recidivista za mřížemi, jeho cílem byly fyzicky slabší oběti....seniorky
Jako své oběti si vybíral starší ženy, využíval moment překvapení a svou fyzickou převahu. Havířovská kriminálka zadržela nebezpečného recidivistu.

05.10.2011 14:11 hod.
Kriminálka zatkla recidivisty
Jednoho darebáka na jaře pustili z vězení, druhý tam byl naposledy v roce 2007, dnes už tam mají našlápnuto znovu.Policisté Služby kriminální policie v Havířově v minulých dnech zadrželi dva 34leté nebezpečné pachatelé z Havířova-Šumbarku. Jejich obvinění obsahuje přečin krádeže, poškozování cizí věci, neoprávněné užívání cizí věci, porušování domovní svobody, neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a přečin neoprávněný zásah do práva k domu, bytu nebo k nebytovému prostoru.

09.04.2010 09:06 hod.
Kolo uvolněné z kamionu zabilo chodkyni
V Havířově, ve středu krátce před půl třetí odpoledne na ulici 17. listopadu došlo ke smrtelnému zranění chodkyně. Řidič (51 let) nákladního vozidla Liaz jel po havířovské ulici ve směru od Na Nábřeží.


Starší

Komerční sdělení: Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist