Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Hradec Králové


08.09.2014 10:11 hod.
Cizinecká policie provětrala Královéhradecko
Dne4.9.2014 od 6. do 24. hodiny proběhlo na Královéhradecku bezpečnostní opatření cizinecké policie. Opatření bylo zaměřeno na dodržování pobytového režimu cizinců ve vytipovaných ubytovacích zařízeních a provozovnách a na kontrolu pravosti dokladů totožnosti.

17.01.2014 20:51 hod.
Stopařka křivě obvinila řidiče ze znásilnění. Hrozí ji až 4letý pobyt za mřížemi.
Před půl rokem jsme Vás informovali o případu stopařky z Královéhradecka, která dne 23. 9. 2013 ve večerních hodinách obvinila na silnici v obci Roudnice ze znásilnění náhodného řidiče a poté i policisty a záchranáře. Žena tehdy skočila v silně podnapilém stavu před kapotu náhodně projíždějícího osobního vozidla. Poté, co byl jeho řidič nucen zastavit, nastoupila k němu do vozu.

05.12.2013 10:26 hod.
Kampaň proti kapsářům v Hradci Králové
V rámci kampaně „Obezřetnost se vyplatí“ se včera s preventivními radami policisté obrátili nejen na zákazníky nakupující v hypermarketech, ale i na zaměstnance obchodních center a prodavače.

15.11.2013 12:21 hod.
Pod auto vběhlo další dítě!
Již třětí dopravní nehodu za účasti nezletilého chodce vyšetřují během krátké doby policisté na Královéhradecku.

06.08.2013 11:35 hod.
Policisté pátrají po cyklistovi a případných svědcích dopravní nehody,
Policisté pátrají po cyklistovi a případných svědcích dopravní nehody, která se stala dne 10.7.2013 v 6.55 na stezce pro chodce a cyklisty před podchodem nedaleko supermarketu Kaufland v ulici Pilňáčkova v Hradci Králové.

01.07.2013 18:12 hod.
Další podvedená seniroka - místo dolarů papírové kapesníky
Dne 27. 6. 2013 v poledne oslovila na Ulrichově náměstí v Hradci Králové 83letou stařenku neznámá žena. Pod záminkou autonehody svého známého, který leží údajně ve zdejší fakultní nemocnici, seniorce tvrdila, že pokud nezaplatí zálohu na operaci, hrozí zraněnému amputace nohy. Když stařenka odpověděla, že peníze nemá, podvodnice ji požádala o další pomoc.

14.06.2013 12:35 hod.
Požár v nemocnici objasněn. Policisté obvinili 83letého muže
Policisté v těchto dnech vypátrali a zadrželi 83letého muže, kterého obvinili ze zločinu obecného ohrožení a z přečinu vydírání. Je důvodně podezřelý, že dne 22. 5. 2013 v budově Neurochirurgické kliniky FN Hradec Králové zapálil v prostorách vestibulu několik kusů nábytku, které zahořely a zapříčinil tak bezpodmínečně nutnou evakuaci 19ti lidí, kterým bezprostředně hrozila újma na životě.

22.05.2013 11:51 hod.
Batole strhl policista z okenního parapetu na poslední chvíli
Královéhradečtí policisté z Obvodního oddělení policie II byli včera krátce po čtrnácté hodině vysláni do ulice ČSA na Slezské Předměstí v Hradci Králové. Jednapadesátiletá žena totiž oznámila, že z okna v prvním patře jednoho z činžovních domů padají na chodník dětské hračky. Dále vyslovila obavy o malé dítě, které se mělo v tomto bytě nacházet. Žena dostala údajně strach, aby nevypadlo z okna ven.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Další krimi zpravodajství z Hradce Králové najdete na stránkách Hradeckralovednes.cz

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě Hradec Králové najdete na stránkách portalhradeckralove.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist