Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Jeseník


03.08.2010 06:51 hod.
Pár set metrů za stanicí smetl rychlík ženu. Neměla nejmenší šanci přežít
K tragické nehodě došlo včera (pondělí 2.srpna) v 9:39 hodin na kolejích. Rychlík z Jeseníku do Ostravy jen pár set metrů za vlakovým nádražím v Jeseníku nuceně ukončil svoji cestu.

25.06.2010 15:02 hod.
Kaplan místo výuky náboženství malého chlapce zneužíval
Podezření z trestného činu pohlavní zneužívání a ohrožování výchovy mládeže bylo sděleno 44letému muži. Od března do června 2009 měl v pěti případech pozvat do svého bytu mladistvého chlapce, který u podezřelého s vědomím své matky i přespával.

26.02.2010 10:14 hod.
Tři roky si 27letý muž vařil pervitin a prodával jej ostatním
Své kulinářské schopnosti využil 27letý muž z Jeseníku. V době od počátku roku 2006 do prosince roku 2009 ve svém bytě neoprávněně vařil drogu pervitin, která obsahuje látku metamfetamin, a ta je vedena jako psychotropní látka.

23.02.2010 09:42 hod.
Jedenadvacetiletá dívka přepadla a oloupila důchodkyni. Už je za mřížemi
O kabelku přišla v neděli jedenasedmdesátiletá žena v Jeseníku, kterou přepadla na ulici jedenadvacetiletá dívka. Již o den později však policie mladou zlodějku zadržela, uvedl v úterý pro agenturu Mediafax policejní jesenické mluvčí Jiří Černěnko.

20.02.2010 08:18 hod.
Důchodkyni přepadl a oloupil teprve osmnáctiletý mladík. Už je za mřížemi
V pořadí třetí loupežné přepadení šetří jesenická policie. Po dvou objasněných loupežích se střelnou zbraní, které se staly na konci měsíce ledna a počátkem měsíce února, si kriminalisté připsali další pomyslný zářez na pažbě.

09.02.2010 11:33 hod.
Na útěku ukradli auto
Tři mladiství svěřenci výchovného ústavu na Jesenicku při svém útěku 2. února přemýšleli, jak se co nejrychleji a nejpohodlněji dostat za hranice okresu Jeseník.

31.01.2010 16:28 hod.
Lavina v Jeseníkách zabila skialpinistu
Skialpinista v Jeseníkách ve Velké Kotlině utrhl v neděli krátce po poledni lavinu, která ho zasypala. Záchranáři z horské služby ho vyhrabali už mrtvého, informoval agenturu Mediafax náčelník Horské služby Jeseníky Michal Klimeš.

18.01.2010 16:30 hod.
Jeseničtí policisté zajistili pěstírnu konopí
V panelovém domě v Jeseníku policisté objevili profesionální pěstírnu konopí. V pondělí o tom informoval agenturu Mediafax policejní mluvčí Jiří Černěnko.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě Jeseník najdete na stránkách portaljesenik.cz

Reality JESENÍK: prodej a pronájem bytů v Jeseníku: byty 1+1, 2+1, 3+1. Kompletní nabídka na serveru: www.REALITY-OLOMOUCKO.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist