Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Jindřichův Hradec


10.07.2013 10:49 hod.
Neplatí výživné
Nejméně v deseti případech nezaslal podezřelý muž na účet oprávněné osoby částku, která mu byla okresním soudem vyčíslena a stanovena jako povinná, určená na výživu svého nezletilého dítěte. Jeho dluh se tak k včerejšímu dni vyšplhal na bezmála 20 000 korun.

09.12.2011 15:22 hod.
Falešný policista dopaden
Jindřichohradečtí kriminalisté ve spolupráci s kriminalisty Jihočeského kraje Krajského ředitelství policie ČR, na základě intenzivní mravenčí práce, precizně sestavených identikitů a v neposlední řadě rovněž ve spolupráci s veřejností, vypátrali muže „falešného policistu“, který chtěl podvodně lákat peníze od seniorů na Jindřichohradecku. Z nejméně šesti případů podezřelý muž vylákal finanční hotovost „ pouze“ v jednom případě. Ostatní senioři byli obezřetní a podezřelého muže od svého obydlí vyhnali. A jak k události skutečně došlo?

04.07.2011 13:35 hod.
Skopali ho kvůli dvěma tisícovkám, policie žádá svědky o pomoc
V sobotu dne 2. července v době od 21:50 do 22:10 hodin v Třeboni došlo k loupežnému přepadení. Poté, co poškozený vstoupil do Budějovické brány ve směru do ulice Husova mu jeden z pachatelů sáhl na zadní kapsu kalhot a poté jej povalili na zem. Následně mu jeden z pachatelů sedl na břicho a požadoval peněženku.

23.06.2010 09:08 hod.
Muž dělal prostřednictvím telefonu své bývalé manželce ze života peklo
Čtyřicetiletý muž z Jindřichohradecka v době od 30.dubna 2010 do 29.května 2010 formou SMS zpráv a telefonických hovorů vyhrožoval fyzickou újmou a zabitím bývalé manželce.

16.04.2010 09:26 hod.
Na mokré silnici dostal řidič smyk, narazil do stromu a zemřel
Dne 14. dubna 2010 v 16:50 hodin došlo k dopravní nehodě tak, že třiapadesátiletý řidič osobního automobilu Daewoo Lanos při jízdě po silnici I/24 před obcí Halámky ve směru od Suchdola nad Lužnicí nepřizpůsobil za deště rychlost jízdy svým schopnostem a na mokré vozovce po projetí mírné levotočivé zatáčky dostal s vozidlem smyk, poté narazil vlevo do svodidla a následně vlevo do stromu.

22.03.2010 09:35 hod.
Řídil pod vlivem alkoholu i drog
Dne 20. března 2010 v 01:40 , po předchozím požití alkoholu a návykové látky ,ve stavu vylučujícím způsobilost, řídil devětadvacetiletý muž osobní vozidlo Ford Siera, v Jindřichově Hradci do sídliště Vajgar.

17.03.2010 09:43 hod.
Už více než rok musejí muž a žena snášet pronásledování a nebezpečné vyhrožování
Dne 16. března 2010 oznámil na obvodní oddělení policie J.Hradec poškozený, že ze strany šestašedesátiletého podezřelého dochází k nebezpečnému pronásledování jeho osoby a osoby jeho přítelkyně.

11.03.2010 09:07 hod.
Za provozu ukradl zloděj z kasy v prodejně peníze
Dne 10.března 2010 v podvečerních hodinách dosud neznámý pachatel v prodejně v Rezkově ulici v Jindřichově Hradci odcizil bez použití násilí za provozu prodejny z pokladny finanční hotovost ve výši 9.996 korun.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě Jindřichův Hradec najdete na stránkách portaljindrichuvhradec.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist