Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Liberec


11.01.2014 09:44 hod.
Namísto mobilního telefonu dostal parfém
Na internetovém bazarovém portálu si objednal mobilní telefon 19 letý mladík ze Semilska. Zaplatil za něj 8 500 korun, ale když balík rozbalil, žádný mobil v něm nenašel.

29.12.2013 14:50 hod.
Štědrý večer stařenka strávila na traumatologii, přepadli ji na ulici a zlámali obě ruce
Dne 24. prosince kolem 18. hodiny přepadl v ulici Květnové Revoluce v Liberci neznámý útočník 76 letou ženu a přivodil jí zlomeniny pažních kostí na obou rukách.

05.12.2013 10:21 hod.
Zloděj si z volkswagenu vypůjčil vybavení za 150 000 korun.
Vybavení za 150 000 korun zmizelo z pondělí na úterý z osobního vozidla značky Volkswagen Passat Variant, zaparkovaného ve Vysoké ulici v Liberci. Po pachateli krádeže policisté pátrají.

05.05.2013 14:44 hod.
Při fotbalovém utkání mezi FC Slovan Liberec a AC Sparta Praha museli zasahovat policisté
V sobotu v podvečer se na stadionu U Nisy sehrálo fotbalové utkání mezi celky FC Slovan Liberec a Sparta Praha. Utkání bylo vyhodnoceno jako rizikové. Na utkání do Liberce přijelo hostujícímu týmu fandit zhruba šest stovek fanoušků Sparty. Již příjezd některých z nich se neobešel bez problémů. Policisté museli řešit některé z nich, kteří jeli na utkání vlakem a po cestě jej zdemolovali. V Turnově je policisté zkontrolovali, ztotožnili a hlavním aktérům udělili blokové pokuty. Další exces řešili policisté na benzinové čerpací stanici v ulici Chrastavská, kdy jeden z fanoušků odpálil pyrotechniku.

29.03.2013 10:21 hod.
Ukradli motorku a další věci
Liberečtí kriminalisté objasnili ve velmi krátké době případ krádeže motorky. Během několika dnů po spáchání skutku zadrželi tři pachatele a současně zajistili i převážnou část odcizených věcí. Včetně motorky.

05.03.2013 10:10 hod.
Způsobil dopravní nehodu. Nadýchal přes tři promile.
Z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky se bude nejspíš zpovídat 45letý muž z frýdlantského výběžku. Ten 3. března v pravé poledne havaroval v Hejnicích v ulici Jizerské s VW Transportérem, kdy po projetí pravotočivé zatáčky nezvládl řízení, vyjel ze silnice a poškodil plot rodinného domu.

10.04.2012 08:38 hod.
Sparta v Liberci vyhrála. Dva její fanoušci skončili v cele.
V sobotu 7. dubna 2012 proběhlo na stadionu U Nisy fotbalové utkání mezi celky FC Slovan Liberec a AC Sparta Praha. Utkání bylo ze strany policie vyhodnoceno jako rizikové a tomu také odpovídalo nasazení pořádkových sil. Sektor hostí obsadilo 1 200 fanoušků hostujícího týmu, z toho tři stovky radikálnějších. Stadion byl na toto utkání úplně vyprodaný.

16.09.2011 11:55 hod.
Vytáhl řidiče z auta, které nezabrzděné následně přejelo jeho motorku.
Ve středu 14. září 2011 v 20,40 hodin došlo v Broumovské ulici v Liberci ke zbytečné a netypické dopravní nehodě. S vozidlem značky Ford Galaxy jel 20-letý muž z Liberce. V místech autobusové zastávky ,,Na Kačírku“ byl předjížděn neustanoveným vozidlem značky Alfa Romeo. Tento řidič po zařazení se před vozidlo značky Ford Galaxy, začal prudce brzdit.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě Liberec najdete na stránkách portalliberec.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist