Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Litvínov


01.07.2013 18:09 hod.
Ukradli 21 kovových tyčí, chytili je policisté
Krátce po činu dopadli policisté litvínovské hlídkové služby dva podezřelé. Muži ve věku 23 a 33 let, oba z Mostecka, měli ukrást 21 kovových tyčí z areálu na Litvínovsku. Na lup se vydali v časně ranních hodinách. Podle všeho mladší z dvojice zdolal dvoumetrový plot a kov podával svému komplicovi.

02.05.2012 12:31 hod.
Během noci rozřezal pneumatiky
Vandal naštval šest majitelů osobních aut, rozřezal jim pneumatiky. Dlouhou chvíli zřejmě zaháněl zatím neznámý výtečník.

05.10.2011 14:16 hod.
Vykutálená podnájemnice
Na vykutálenou podnájemnici narazila majitelka litvínovského bytu. Ta ženě pronajala obydlí i s částečným vybavením. Po nějaké době však začaly váznout platby za nájem. Navíc se poškozená dozvěděla, že se v bytě zdržuje více osob, než bylo ujednáno.

20.04.2010 09:37 hod.
Vymahači dluhů odvezli muže do lesa, zmlátili ho a okradli
Jako v akčním filmu si musel připadat 21letý muž z Litvínovska. Zažil však přitom nepříjemně horké chvíle. Začátkem dubna totiž k němu přišli nezvaně tři muži ve věku 22, 20 a 21 let. Ti zazvonili v Litvínově u jednoho domu na velikonoce a byli vpuštěni jednou z obyvatelek domů.

07.04.2010 08:01 hod.
Ženu napadl muž i druh
Litvínovští policisté minulý týden vykázali tři muže ze společné domácnosti za jejich agresivní chování vůči ženám. Společné obydlí museli opustit na dobu deseti dnů dva muži.

17.03.2010 10:57 hod.
Žena bodla strážníka šroubovákem. Druhá mu nastříkala do očí slzný plyn
Ze zločinu násilí proti úřední osobě byly tento týden obviněny dvě ženy ve věku 27 a 50 let, obě z Litvínova. Ty v místě svého bydliště měly v neděli v pozdně nočních hodinách hlasitou hudbou rušit noční klid. Na místo do obytného domu přijela dvoučlenná hlídka městské policie.

25.02.2010 08:49 hod.
Lupiče z Litvínova policie již obvinila
Ze zločinu loupeže obvinila mostecká policie 33letého muže z Litvínova. Ten měl minulý týden ve večerních hodinách na ulici v Litvínově podezření napadnout 24letou ženu.

15.02.2010 09:30 hod.
Policie odhalila tři lupiče, kteří stříleli na ulici
Z trestného činu loupeže obvinila mostecká policie dva muže ve věku 22 a 20 let, oba z Litvínovska. Ti měli koncem prosince v průchodu jednoho litvínovského domu přistoupit s loupežným úmyslem zezadu k 55leté ženě, která tam šla v odpoledních hodinách.


Starší

Komerční sdělení: Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist