Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Mělník


14.06.2013 12:25 hod.
Policistům pomáhají vojáci
Padesát příslušníků Armády ČR ode dneška pomáhá ve Středočeském kraji

19.12.2012 05:49 hod.
Mělničtí kriminalisté pozatýkali drogové dealery
Při akci zajistili zhruba kilogram marihuany připravený k prodeji.

01.07.2011 13:03 hod.
V bývalé restauraci pěstoval přes 500 rostlin konopí
Dne 23. června 2011, okolo poledního, přišel do obce Dřísy šestatřicetiletý pracovník energetické společnosti, který u jednoho z domů, bývalé restaurace, chtěl demontovat dva kusy elektroměrů z důvodu ukončení smlouvy o odběru elektrické energie, neboť společnost v poslední době zaznamenala z těchto míst neoprávněný odběr. V době, kdy pracovník procházel přes parcelu objektu, tak uslyšel z domu, který měl být prázdný a vyklizený, chod ventilace. V okamžiku, kdy se do této části budovy chtěl podívat, vyběhl z objektu muž, který se dal na útěk. Pracovník společnosti na místo přivolal hlídku z místního obvodního oddělení, kteří muže zanedlouho dopadli a na místě zadrželi.

23.02.2010 14:17 hod.
Fabia vjela do protisměru, kde ji rozdrtil kamion. Řidič na místě zemřel
Vážná nehoda se smrtelným zraněním zastavila v úterý po poledni provoz na Pražské ulici v Byškovicích na Mělnicku, kde se srazil nákladní vůz s osobním. Informace agentury Mediafax potvrdil mluvčí mělnické policie Václav Tichý.

25.01.2010 10:27 hod.
Opilec napadl střepem mladý pár s dítětem v náručí
Třiadvacetiletý opilý a značně agresivní mladík se pustil v pátek večer v mělnické Sokolovské ulici do mladé ženy, která s přítelem a dítětem v náručí mířila domů. Nejdříve útočil jen slovně, následně však ženu i napadl a snažil se ji osahávat, řekl v pondělí Mediafaxu mluvčí policie Václav Tichý.

18.01.2010 11:24 hod.
Zloději se vloupali do trafiky
Dne 14. ledna 2010 před čtvrtou hodinou ranní poškodili dva muži z Teplicka ve věku jednadvacet a třiadvacet let vstupní dveře do trafiky na Mělníku, ulice Pražská.

14.01.2010 10:48 hod.
Zvrhlí penzista lákal malé děti k erotickým hrátkám
Zřejmě nedostatek dětské přízně trápil jedenasedmdesátiletého muže z Krnovska, který v prvních dnech nového roku oslovoval v Dukelské ulici v Mělníku mladé chlapce a zval je k sobě domů k sexuálním hrám. Nyní je trestně stíhán na svobodě, řekl ve čtvrtek Mediafaxu mluvčí policie Václav Tichý.

21.12.2009 12:08 hod.
Zloděj mědi ohrozil provoz na železnici
Policisté z Kostelce nad Labem vyšetřují krádež čtyř měděných cívek, které byly součástí transformátorů umístěných na návěstidlech u železniční trati mezi Mělníkem a obcí Všetaty. Agenturu Mediafax o tom v pondělí informoval mluvčí mělnické policie Václav Tichý.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Přijďte si zahrát paintball na bývalou VOJENSKOU ZÁKLADNU V BENEŠOVĚ U PRAHY

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě Mělník najdete na stránkách portalmelnik.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist