Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Most


08.09.2014 10:08 hod.
Policie pátrá po neznámém muži
Ve čtvrtek 4. září 2014 kolem 16.30 hodiny odpoledne v obci na Mostecku oslovil neznámý muž nezletilou dívku. Tu pak za použití násilí měl naložit do vozidla tmavé barvy nezjištěného typu a odjet z okresu Mostu.

12.06.2012 15:05 hod.
Řidička nadýchala dvě promile
Mostečtí dopravní policisté šetří nehodu, ke které došlo v nočních hodinách ze soboty na neděli v Litvínově, Gorkého ulici.

08.08.2011 09:03 hod.
Nedal si říct, skončil ve vazbě
Ve vazbě skončil 41letý Litvínovan. Nestalo by se tak, kdyby se držel pořekadla „tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne“. V jeho případě to platí na řízení auta přes vyslovený zákaz. Tuto činnost nesmí vykonávat od jara letošního roku.

04.07.2011 13:29 hod.
Matka s dcerou otravují život mladému muži, skončily v cele
Život znepříjemňují dvě Mostečanky jednomu mladému muži z Mostu a to již několik let. Vyhledávají jeho přítomnost, sledují ho a na hranici slušnosti s ním na veřejnosti komunikují. Policie se již několikrát pro něj nepříjemnými případy zabývala a řešila je. Muž se nakonec obrátil i na okresní soud a podal návrh na vydání předběžného opatření.

06.05.2010 11:42 hod.
Lupič přepadl řidiče dodávky s Coca Colou. Se zbraní v ruce sebral tržbu
Mostečtí kriminalisté pátrají po pachateli zvlášť závažného zločinu loupeže. K němu mělo dojít v pondělí dne 26. dubna.

03.05.2010 12:47 hod.
Dva mrtví za jediný víkend. Žena ležela v jezírku, muž zastřelený doma
Na linku 158 oznámil v pátek krátce před 18 hodinou jeden muž nález mrtvé ženy v jezírku na zahrádce v prostoru zahrádkářské kolonie v Litvínově.

19.04.2010 14:57 hod.
Mladí lupiči strhávali bezbranným stařenkám náušnice přímo z uší
Mostecká policie odhalila pachatele tří loupeží, ke kterým došlo minulý týden na Mostecku. Podařilo se jí to díky podrobnému popisu pachatelů, kamerovému systému a výborné spolupráci s mosteckou městskou policií.

07.04.2010 07:56 hod.
Bratři napadli muže v herně
Z trestného činu ublížení na zdraví a výtržnictví obvinila minulý týden mostecká policie dva muže ve věku 24 a 30 let, oba z Mostu.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě Most najdete na stránkách portalmost.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist