Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Neratovice


15.03.2010 12:20 hod.
Muž brutálně napadal manželku. Kopal ji a mlátil pěstmi i v době těhotenství
Třiačtyřicetiletý muž z Neratovic je podezřelý, že dlouhodobě týral svou manželku. Minulý týden znovu v opilosti zbil svou ženu, pak se před policií zabarikádoval v bytě a po útěku byl zadržen, informoval v pondělí agenturu Mediafax mluvčí mělnické policie Václav Tichý.

24.02.2010 14:36 hod.
Agresivní muž zmlátil pěstmi nádražáka i strážníky, na které začal i plivat
Šestatřicetiletý muž se v úterý odpoledne dostal v budově nádraží v Neratovicích na Mělnicku do slovní a vzápětí i fyzické potyčky hned dvakrát. Nejprve urážel zaměstnance Českých drah, posléze ventiloval svou zlost na přivolaných strážnících, řekl ve středu Mediafaxu mluvčí policie Václav Tichý.

17.02.2010 14:37 hod.
Pád chlapce z šestého patra vyšetřují policisté jako pokus sebevraždy
Policie případ jedenáctiletého chlapce, který v Neratovicích ve středu ráno vypadl z okna šestého patra panelového domu, vyšetřuje jako pokus o sebevraždu. Informaci agentuře Mediafax poskytl Václav Tichý, mluvčí mělnické policie.

17.02.2010 08:26 hod.
Jedenáctileté dítě vypadlo z okna v šestém patře
Teprve 11letý školák vypadl ve středu ráno z okna šestého patra v Neratovicích, lékaři motolské nemocnice v Praze bojují o jeho život. Agentuře Mediafax to potvrdila mluvčí středočeských záchranářů Tereza Janečková.

01.02.2010 12:02 hod.
Opilý muž spadl pod autobus
Dne 29. ledna 2010 krátce před dvacátou hodinou zastavil na autobusové zastávce v Neratovicích, ulice 28. října šestatřicetiletý řidič autobusové linky jedoucí z Prahy.

12.10.2009 18:11 hod.
Odcizil vozidlo
Následně vůz řídil bez řidičského průkazu a s platným zákazem řízení
Komerční sdělení: Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist