Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Ostrava


17.01.2014 21:02 hod.
Mezi železniční stanicí Ostrava Svinov a hlavním nádražím došlo 16. 1. 2014 k tragické události.
Stalo se tak čtvrthodiny po sedmé hodině večerní. Tuto skutečnost policistům oznámil svinovský výpravčí, který sdělil, že osobní vlak projíždějící výše zmíněným úsekem srazil muže.

19.12.2013 08:35 hod.
Od začátku prosince v Moravskoslezském kraji při dopravních nehodách zahynuli již čtyři chodci
Přes veškerá varování a preventivní akce, které policisté celoročně pořádají, od začátku prosince k dnešnímu dni, tj. k 18. prosinci, došlo na území Moravskoslezského kraje k 26 dopravním nehodám, jejímiž účastníky byli chodci. Sedmnáct osob bylo zraněno lehce (při jedné dopravní nehodě byli lehce zraněni dva chodci) a šest utrpělo těžká zranění. Je smutnou bilancí, že tyto dopravní nehody si vyžádaly také čtyři lidské životy.

05.12.2013 10:42 hod.
Zadržen po činu, dva mladí muži zadrželi pachatele loupeže
Dva mladí muži (23, 22) zaslouží absolutorium za to, že ani na chvíli nezaváhali a zcela nekompromisně a přesně dle zákona zadrželi nebezpečného pachatele.

29.03.2013 10:28 hod.
Během Velikonoc dopravní policisté zvýší dohled nad provozem na komunikacích
V pátek 29. března a v pondělí 1. dubna policisté odboru služby dopravní policie Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje v rámci celorepublikové dopravně bezpečností akce zvýší kontroly dodržování zákona o provozu na pozemních komunikacích.

10.03.2013 09:53 hod.
Zadrženi při činu
Proti dvěma recidivistům zahájili ostravští kriminalisté trestní stíhání. Jednatřicetiletý muž z Ostravy, jenž má s pácháním majetkové trestné činnosti bohaté zkušenosti, se od začátku března vloupal do pěti vozidel. U třech případů mu asistoval o deset let mladší muž, který o krádežích taky ví své.

19.12.2012 06:03 hod.
Alkohol nepatří za volant
Na řidiče pod vlivem alkoholických nápojů nebo návykových látek se v rámci dopravně bezpečnostní akce, uskutečněné koncem minulého týdne, zaměřili moravskoslezští policisté. Kromě dopravních policistů se akce zúčastnili také kolegové z obvodních oddělení a odboru cizinecké policie. S hlídkami se mohli řidiči setkat od středy 13. do soboty 15. prosince.

01.09.2012 13:34 hod.
Pět set šest zameškaných hodin
Neuvěřitelných 506 hodin povinné školní docházky ve školním roce 2011/2012 zameškal nezletilý hoch z Ostravy Michálkovic.

10.04.2012 08:40 hod.
Podezření z vraždy: Policisté prověřují násilnou smrt muže v Ostravě
Policisté byli dnes (v pondělí) dopoledne přivoláni do ostravského bytu, kde se měl nacházet mrtvý muž. Na místo přijeli policisté Městského ředitelství policie Ostrava a posléze i krajští policisté, kteří si případ vzhledem ke zjištěným skutečnostem převzali.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě Ostrava najdete na stránkách portalostrava.cz

Reality OSTRAVA: prodej a pronájem bytů v Ostravě: byty 1+1, 2+1, 3+1. Kompletní nabídka na serveru www.OSTRAVA-REALITY.cz

Aktuální zprávy a kontakty na firmy z Ostravy naleznete na www.ostravskenoviny.euFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist