Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Otrokovice


14.05.2010 16:28 hod.
VRAŽDA: Žena bodla svého otce. Ten na místě zemřel
Ve čtvrtek ve večerních hodinách eskortovala hlídka zlínské policie do vazební věznice v Olomouci čtyřicetiletou ženu, která měla v Otrokovicích zavraždit svého pětasedmdesátiletého otce.

31.03.2010 16:51 hod.
Lékař ordinoval v sedm ráno namol opilý
Otrokovičtí policisté dnes ve středu 31. března ráno dostali oznámení, že lékař v jedné z ordinací v Otrokovicích, je silně opilý.

09.03.2010 06:55 hod.
Chemičkou v Otrokovicích otřásla exploze. Požár už je pod kontrolou
Rozsáhlý požár zasáhl v úterý ráno chemickou továrnu v Otrokovicích na Zlínsku, s plameny na místě bojovalo několik jednotek hasičů. Nebezpečné zplodiny odnášel vítr mimo zástavbu města, informoval mluvčí hasičů Ivo Mitáček.

27.02.2010 10:20 hod.
Muž vykopl dveře hořícího bytu v sousedství a z plamenů zachránil malé dítě
Štěstí v neštěstí měl v sobotu ráno sedmiletý školák, který zřejmě při hře se zapalovačem zapálil byt v paneláku v Otrokovicích. Mluvčí krajských hasičů Ivo Mitáček agenturu Mediafax informoval, že na poslední chvíli ho ze silně zakouřeného bytu vysvobodil soused.

08.12.2009 15:37 hod.
Agresivní muž vyhrožoval manželce zabitím, skončil ve věznici
Ve vazební věznici v Olomouci skončil třiatřicetiletý muž z Otrokovic. Policejní mluvčí Jana Bartíková agentuře Mediafax sdělila, že do věznice putoval kvůli domácímu násilí a nedovolenému ozbrojování.

30.11.2009 12:17 hod.
Policie objevila největší pěstírnu konopí ve Zlínském kraji
Doposud největší pěstírnu konopí ve Zlínském kraji objevili policisté v Otrokovicích. Narazili na ni hasiči, když na popud obyvatel vyjížděli na místo kvůli údajnému požáru, agenturu Mediafax o tom v pondělí informovala policejní mluvčí Jana Bartíková.

26.11.2009 11:46 hod.
Hodonínský policista zadržel v Otrokovicích násilníka
V Otrokovicích se během jízdy vlakem podařilo hodonínskému cizineckému policistovi zadržet násilníka, na kterého byl vydán kroměřížským soudem zatykač. Agenturu Mediafax o neobvyklé události informoval mluvčí cizinecké policie Roman Pittner.

12.11.2009 12:31 hod.
Pes pokousal v Otrokovicích dvouletého chlapečka
Zlínští kriminalisté vyšetřují případ pokousaného batolete. Dvouletý chlapeček si hrál s křížencem pitbula.


Starší

Komerční sdělení: Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist