Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Pardubice


10.04.2012 08:43 hod.
Dva muži zaútočili s "nunčakami". Loupežné přepadení skončilo obviněním i vazbou.
V úterý večer se téměř všechny pardubické hlídky sešly v Husově ulici v Pardubicích. Celý incident začal okolo půl osmé večer. V tu dobu měli dle anonymních oznamovatelů na jednom ze společných dvorů hlasitě pokřikovat dva muži, měli pobíhat po domě a bouchat do dveří. Hlídková služba na místě oba podezřelé zastihla. Kolegové se snažili kontaktovat místní obyvatele, aby zjistili, co se děje, ale nikdo nic neviděl, ani neslyšel.

15.07.2011 15:34 hod.
Již trestaný zlodějíček si vyhlédl nápojový automat, ostraha byla ryhlejší, muži hrozí až tři léta
Šestatřicetiletému muži z Karlovarska sdělili včera pardubičtí policisté ve zkráceném přípravném řízení podezření z přečinu krádeže, spáchaného ve stádiu pokusu. Muž se měl činu dopustit na konci května tohoto roku v jednom z nákupních center v pardubických Polabinách.

19.07.2010 16:39 hod.
VRAŽDA: Žena zabila a pokusila se upálit vlastní novorozené dítě
Ve čtvrtek 15. července 2010 byla policisty služby kriminální policie a vyšetřování Územního odboru v Pardubicích vyslýchána 34letá žena pro majetkovou trestnou činnost, při které využívala vysokého stupně těhotenství.

02.04.2010 09:57 hod.
Krkavčí matka utekla z porodnice od svých miminek
Tento týden, krátce před sedmou hodinou ráno, zazvonil telefon na Obvodním oddělení Pardubice I. Zaměstnanci zdravotnického zařízení jim oznámili, že se jim ztratila pacientka pouze v noční košili a na oddělení nechala své dvě novorozené děti.

17.03.2010 15:55 hod.
Řidička za jízdy kojila své dítě. Vůbec prý nevěděla, že se to nesmí
Policisté z obvodního oddělení Pardubice 4 se během několikaleté služby setkali s řidiči, kteří za jízdy telefonují, jedí, pijí, kouří. Některé z výše uvedených skutků po zásluze potrestali, avšak nevšední přestupek v dopravě zaznamenali během uplynulého víkendu.

18.02.2010 13:08 hod.
Jednadvacetiletý muž udeřit pěstí strážníka
V úterý 16. února sdělili pardubičtí kriminalisté další obvinění. Tentokrát šlo o napadení strážníka městské policie.

12.02.2010 10:16 hod.
Žena pobírala cizí peníze
V úterý 9. února realizovali pardubičtí kriminalisté další případ ve zkráceném přípravném řízení. Tentokrát se jednalo o podezření z trestného činu podvodu, ze kterého je podezřelá šestatřicetiletá žena z Pardubic.

08.02.2010 13:58 hod.
Zloděj se vloupal do firmy
Do areálu jedné z firem ve Vysokém Mýtě se na konci minulého pracovního týdne vloupal neznámý zloděj. V šatně zaměstnanců vypáčil jednu ze skříní.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Pardubický kaleidoskop - iiPardubice.cz
Kompletní přehled o dění v Pardubicích


Další krimi zpravodajství z Pardubic najdete na stránkách pardubicednes.cz

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě Pardubice najdete na stránkách portalpardubice.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist