Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Písek


09.03.2013 12:32 hod.
Strážníci zadrželi muže podezřelého z vloupání do vozidla. Pomohl i kamerový systém.
Předevčírem v jedenáct hodin večer zadrželi městští strážníci mladého muže (1994), který se dostal do automobilu značky VW Transporter, který majitel parkoval v Komenského ulici. Začal vozidlo prohledávat a právě při tom ho strážníci dopadli. K odhalení pomohl také městský kamerový systém.

08.01.2013 14:56 hod.
Povedený řidič: Nejprve překročil rychlost, poté vyšly najevo další prohřešky
V neděli 6. ledna dohlíželi dopravní policisté nad dodržováním nejvyšší povolené rychlosti na Písecku a v obci Malé Nepodřice naměřili osobnímu automobilu značky Peugeot rychlost 88 km/hodině. Bylo to v místě, kde je povolena nejvýše padesátikilometrová rychlost.

16.04.2012 10:57 hod.
Nebezpečné vyhrožování. Policisté muže vykázali z bytu.
Písečtí policisté řeší případ nebezpečného vyhrožování, ke kterému mělo dojít v rodině ve společně užívaném bytu.

09.03.2012 14:02 hod.
Výtržník
Ve čtvrtek 8. března zahájil vyšetřovatel trestní stíhání mladého muže, a to pro výtržnictví. Muž měl v polovině února 2012 v Mirovicích nejprve krást a pak se obnažovat.

30.12.2011 16:50 hod.
Trojice spolupachatelek, tři mladé ženy si zboží ukrývaly pod oděv
Písečtí policisté vedou zkrácené přípravné trestní řízení pro trestný čin krádež proti třem mladým ženám z Českých Budějovic.

09.12.2011 15:25 hod.
Prováděl stavební práce, ačkoli měl pozastavené živnostenské oprávnění, vydělal přes čtvrt milionu
Mladý muž (1970) z Písku čelí obvinění z trestného činu neoprávněné podnikání. Nejméně od dubna letošního roku měl provádět různé stavební práce, které si fakturoval, a částky mu byly uhrazeny.

04.07.2011 13:38 hod.
V půl třetí ráno vykradl samoobsluhu, odnesl si věci za téměř padesát tisíc, policie ho okamžitě zadržela
Včerejšího rána, krátce po půl třetí přijal operační důstojník Územního odboru Písek oznámení o provedeném vloupání do prodejny potravin v Božeticích. Ten na místo ihned vyslal policejní hlídku obvodního oddělení Milevsko, která provedla šetření kolem místa činu.

20.07.2010 15:04 hod.
Muž se chtěl ochladit v řece. Spadl do ní a utopil se
Jihočeští policisté opět museli včerejšího dne (v pondělí 19.července) řešit tragický případ utonutí osoby. V odpoledních hodinách se na řece Otavě v centru Písku chtěl 49letý muž pravděpodobně ochladit.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě Písek najdete na stránkách portalpisek.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist