Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Prachatice


29.12.2013 14:47 hod.
Neznámý muž zmlátil devětadvacetiletého na diskotéce
Napadený muž je zraněný a má poničené oblečení.

26.03.2012 12:49 hod.
Kontrola nočních podniků
Policisté z Obvodního oddělení Horní Vltavice, z Oddělení cizinecké policie ze Strakonic, prachatičtí kriminalisté, kynologové z Oddělení služební kynologie z Lišova a hasiči z HZS Prachatice vyrazili společně s kolegy ze SRN na kontrolu nočních podniků do obcí Horní Vltavice, Střážný, Řasnice, Hlinště a Nová Houžná.

15.07.2011 15:42 hod.
Muž řídil motorové vozidlo, i když měl soudem uložen zákaz řízení
Prachatičtí kriminalisté zahájili usnesením trestní stíhání z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání 27letého muže z Prachatic.

23.07.2010 09:46 hod.
Muž dlouhodobě týral svou družku. Téměř roční týrání vyvrcholilo znásilněním
Prachatičtí kriminalisté zahájili trestní stíhání muže z Prachaticka pro zločiny týrání osoby žijící ve společném obydlí a znásilnění.

17.03.2010 09:50 hod.
Podváděl a krátil daně. Škody jdou statisíců
Prachatičtí kriminalisté vyhotovili usnesení o zahájení trestního stíhání muže ve věku okolo čtyřiceti let z Kubovy Hutě. Ten je podezřelý ze spáchání dvou trestných činů, kterých se měl dopustit v době od ledna roku 2007 do prosince roku 2008.

17.03.2010 09:37 hod.
Násilník zmlátil v ubytovně muže a ukradl mu 150 korun
Prachatičtí kriminalisté sdělili obvinění muži z Příbrami (věk okolo čtyřiceti let), který dne 15. března okolo sedmé hodiny večer zaútočil na jiného muže.

13.03.2010 09:18 hod.
Muž týral svou družku. Skončil za mřížemi
Ve vazební věznici v Českých Budějovicích skončil muž středního věku, který na Prachaticku týral svoji družku. Agenturu Mediafax o tom v sobotu informovala policejní mluvčí Štěpánka Valentová.

19.02.2010 10:29 hod.
Vykutálený zaměstnanec připravil firmu o téměř 61 tisíc
Prachatičtí kriminalisté řeší případ zpronevěry, které se dopustil muž z Vimperska. Muž byl zaměstnán ve společnosti s ručením omezeným z Českých Budějovic.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě Prachatice najdete na stránkách portalprachatice.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist