Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Příbram


08.09.2014 09:27 hod.
Úhyn vepřů
Příbramští policisté v pátek letošního 5. září krátce po osmé hodině ranní přijali oznámení o rozsáhlém úhynu zvířat ve vepříně v Zalužanech.

20.09.2013 14:34 hod.
Napadl svou přítelkyni
Obvinění si tento týden vyslechl 35letý muž z Příbrami.

11.05.2010 10:34 hod.
Policie našla matku pohozené novorozené holčičky. Hrozí ji 20 let nebo i výjimečný trest
Dvanáctého března v ranních hodinách letošního roku nalezl náhodný kolemjdoucí položené novorozeně v Příbrami u garáží. Děvčátko se lékařům podařilo zachránit a v porodnici dostala jméno Andělka.

13.03.2010 12:00 hod.
Krkavčí matka, která odložila své miminko do sněhu, může být obviněna z vraždy
Policie přišla v sobotu dopoledne s novou informací v případu odloženého miminka, které prozatím neznámá žena zanechala u garáží v Příbrami téměř nahé ve sněhu. Jak uvedla v sobotu pro Mediafax mluvčí středočeské policie Soňa Budská, případ je nyní vyšetřován jako pokus o vraždu.

12.03.2010 13:52 hod.
Ve sněhu vedle garáží leželo promrzlé nahé miminko
V pátek odpoledne našli náhodní svědci ve sněhu na ulici v Příbrami pohozenou novorozenou holčičku. O případu informovala agenturu Mediafax mluvčí středočeské záchranky Tereza Janečková.

08.03.2010 10:25 hod.
Cizinec brutálně znásilnil a oloupil mladou dívku. Už je za mřížemi
V sobotu napadl, oloupil a znásilnil mladou dívku v Příbrami cizinec. Informace agentuře Mediafax poskytla v pondělí mluvčí příbramské policie Lenka Pavlová.

26.02.2010 14:12 hod.
Starší muž nejprve svou družbu zmlátil a pak ji rozkousal mobil
V pondělí bezdůvodně několikrát uhodil svou přítelkyni starší muž v Příbrami a pak jí navíc ničil její osobní věci. O případu v pátek informovala agenturu Mediafax mluvčí příbramské policie Lenka Pavlová.

26.02.2010 09:38 hod.
Okradl stařenku, teď půjde do vězení
Osmdesátiletou ženu oloupil devatenáctiletý mladík. Dne 25. února v dopoledních hodinách na Příbrami VIII na pěší zóně u areálu Nový Rybník před prostorem horolezecké stěny, byla žena přepadena.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Přijďte si zahrát paintball na bývalou VOJENSKOU ZÁKLADNU V BENEŠOVĚ U PRAHY

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě Příbram najdete na stránkách portalpribram.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist