Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Svitavy


04.07.2011 13:25 hod.
Předvedli ho na služebnu, vyhrožoval jim smrtí, hrozí mu až tři léta ve vězení
Až tříletý pobyt ve vězení hrozí v případě prokázání viny mladému muži, který měl před necelými dvěma měsíci vyhrožovat strážníkovi městské policie při výkonu jeho pravomoci. Mladík neváhal vůči strážníkovi použít slova „smrt“ a „zastřelení“ a to nejen směrem k jeho osobě, ale i k jeho rodině.

25.05.2010 09:19 hod.
Při práci v lese spadl na muže strom. Těžký úraz nepřežil
Včera 24. května 2010 došlo krátce po čtvrté hodině odpoledne v lesním porostu mezi Svitavami a Javorníkem k pracovnímu úrazu s následkem smrti.

18.03.2010 14:51 hod.
Žhář zapálil dům, zatarasil dveře a pokusil se tak zabít tři lidi v domě
V noci z 15. na 16. března 2010 došlo ve Svitavách k požáru schodiště v jednom rodinném domě. Požár s největší pravděpodobností úmyslně založil, po vzájemné potyčce, jeden ze dvou tam žijících mužů.

16.03.2010 13:02 hod.
Žhář zapálil dům, ve kterém spali tři lidé
Na poslední chvíli se zachránili tři lidé z hořícího domu v noci na úterý ve Svitavách-Lánech. Požár založil úmyslně jeden z obyvatel domu, řekla v úterý agentuře Mediafax mluvčí hasičů Pardubického kraje Vendula Horáková.

18.02.2010 19:00 hod.
Vlak srazil a usmrtil člověka
Tragická nehoda se stala ve čtvrtek v podvečer na železnici na Svitavsku. Nákladní vlak tam srazil a usmrtil člověka, řekl agentuře Mediafax Jan Kučera z Drážní inspekce ČR.

29.01.2010 08:06 hod.
Dva podezřelí zadrženi při třech krádežích
Během dvou dnů ochranky svitavských supermarketů zaznamenaly tři případy krádeží, při nichž byl viník dopaden. Jednalo se o dva muže středního věku.

19.01.2010 10:05 hod.
Stádo býků se procházelo po ulici
Na linku 158 přijal operační důstojník kolem 19:00 oznámení, že na ulici Zadní ve Svitavách se po ulici toulá stádo několika kusů býků. To zřejmě uteklo z blízkého družstva.

09.12.2009 10:59 hod.
Dvojice nakupovala velmi podivným způsobem
V polovině listopadu byl obsluhou jednoho svitavského supermarketu zaznamenán velice prazvláštní postup při nakupování. Muž a dívka (52 a 22), bez nákupního košíku, si vybírali alkohol. Vybrané zboží muž skládal rovnou do tašky a za bundu. Poté jej vracel zpět do regálů a zase do tašky.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist