Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Uherské Hradiště


13.09.2011 12:25 hod.
Jezdil a vydával se za bratra, čelí obvinění z několika trestných činů
Myslel si, že bude bez problémů obcházet soudní zákaz řízení. Třicetiletému muži z Boršic vyslovil uherskohradišťský soud na začátku roku 2010 zákaz řízení na dobu tří let. Byl to již několikátý zákaz řízení, který měl muž uposlechnout, ale on chtěl i přesto řídit.

15.07.2011 15:04 hod.
Ukradl auto, ohrožoval nebezpečnou jízdou, pro trestní minulost mu hrozí až 12 let vězení
Uherskoostrožští policisté dnes v pátek 15. července před polednem vypátrali a zadrželi hledaného muže, který ve středu 13. července ukradl auto, najížděl na policisty a zběsilou nebezpečnou jízdou ujížděl policejním hlídkám. Podezřelého jednadvacetiletého muže zadrželi policisté v katastru Ostrožské Nové Vsi.

27.07.2010 09:12 hod.
Hádku třech mužů na parkovišti před obchoďákem mladík vyřešil tím, že je srazil autem. Jednoho z nich zabil
Tragické následky má večerní srážka, ke které došlo na parkovišti před jedním ze supermarketů v Uherském Hradišti.

21.05.2010 07:30 hod.
Rozezlený otec surově zmlátil dvě synovy učitelky
Nejen meze slušného chování, ale i meze zákona překročil otec, který se rozzuřil nad tím, že jeho syn by neměl být připuštěn k maturitní zkoušce.

08.03.2010 16:04 hod.
Auto, v němž zahynuli dva mladíci, neřídil ani jeden z nich. Řidič od nehody utekl
Ve vyšetřování tragické dopravní nehody, při níž zahynuli v neděli na Zlínsku dva mladí muži, nastal překvapivý zvrat. Policistům se podařilo zjistit, že původně jeli v havarovaném autě čtyři muži, informovala agenturu Mediafax v pondělí krajská policejní mluvčí Jana Bartíková.

06.03.2010 09:42 hod.
Autobus plný lidí šoféroval řidič bez řidičáku
Jen díky náhodě zadrželi policisté v Uherském Hradišti řidiče autobusu, který bez řidičského oprávnění řídil vůz plný cestujících. Policejní mluvčí Aleš Mergental agentuře Mediafax oznámil, že celé akci předcházela nehoda při rozjíždění.

25.02.2010 15:34 hod.
Neznámý muž se pokusil vlákat do svého červeného auta několik malých dětí
Podezřelý muž v červeném autě se má objevovat na Uherskohradišťsku a oslovovat malé děti. Policejní mluvčí Aleš Mergental ve čtvrtek pro agenturu Mediafax uvedl, že se na policii obrátili rodiče malých školáků s oznámením, že se jejich děti někdo pokusil vlákat do auta.

16.02.2010 13:47 hod.
Dealer drog se hájí tím, že drogy neprodával, ale rozdával zadarmo
Z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami obvinili uherskohradišťští kriminalisté místního třicetiletého dealera drog. Policejní mluvčí Aleš Mergental agentuře Mediafax v úterý oznámil, že drogy muž distribuoval muž několik let.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Reality UHERSKÉ HRADIŠTĚ: prodej a pronájem bytů v Uherském Hradišti: byty 1+1, 2+1, 3+1. Kompletní nabídka na serveru: www.ZLIN-REALITY.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist