Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Veselí nad Moravou


02.05.2012 12:40 hod.
Ohrožoval rodinu nožem
Policisté z Veselí nad Moravou zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí. Toto řízení vedou proti osmačtyřicetiletému muži, který dlouhé roky psychicky a fyzicky týral svoji manželku a v dnes již plnoleté děti.

02.03.2010 10:50 hod.
Vlastního syna bodl muž po hádce nožem
Večerní příchod do domu rodičů měl nečekaný zvrat. V pondělí v jedné z obcí na Veselsku napadl otec syna nožem a zranil jej.

17.12.2009 11:20 hod.
Dluh vymáhal násilnou cestou
Policejní komisař obvinil z trestného činu Loupeže dvaatřicetiletého muže. Ten se snažil, ve Veselí nad Moravou před vlakovým nádražím, z šestapadesátiletého muže dostat údajný dluh. Bohužel pro něj k tomu zvolil nevhodný způsob.

14.12.2009 10:44 hod.
Muž ležící na silnici skončil na záchytce
Veselští policisté museli v sobotu večer zasahovat v centru města. Bylo jim oznámeno, že na ulici Masarykova leží u silnice muž.

02.12.2009 14:55 hod.
Hasiči se snažili chytit kozu běhající po sídlišti
Agresivní kozu pobíhající ve Veselí nad Moravou na Hodonínsku po sídlišti v Kollárově ulici se ve středu dopoledne marně snažili odchytit strážníci a hasiči. Agentuře Mediafax to řekl mluvčí hasičů Jaroslav Haid s tím, že zvíře se podařilo zachytit jen na okamžik, vzápětí však znovu uteklo.

25.11.2009 08:49 hod.
Opilá řidička nezvládla odbočení
Dnes v 02:25 hodin ve Veselí nad Moravou bourala opilá řidička. Ta chtěla se Škodou Felicií na křižovatce odbočit vlevo.

02.11.2009 11:38 hod.
Salám chtěl zapít alkoholem
Přistižený zloděj čelí trestnímu stíhání

29.10.2009 11:47 hod.
Chodce srazil na přechodu
Zraněný muž skončil v nemocnici


Starší

Komerční sdělení: Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist