Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Vsetín


15.07.2011 15:07 hod.
Děti "žalovaly" na své rodiče, že porušují dopravní předpisy
Policie ČR: Středeční a čtvrteční dopoledne jsme strávili s dětmi na letních táborech ve Velkých Karlovicích a Horní Bečvě. Dětem jsme chtěli přiblížit policejní práci, ale také je poučit o pravidlech silničního provozu, protože během prázdnin je riziko dopravních nehod s účastí dětí vyšší, než ve zbývající části roku.

17.08.2010 10:32 hod.
Při odbočování vlevo nedala řidička přednost cyklistovi. Srazila jej a ten na následky zranění zemřel
Včerejší devátá hodina večer (pondělí 16.srpna) se stala osudná dvaatřicetiletému cyklistovi ze Vsetína. Při projíždění světelnou křižovatkou se střetl s osobním vozidlem. Tuto kolizi nepřežil.

15.04.2010 12:32 hod.
Auto narazilo do domu a začalo hořet. Osmnáctiletý řidič nepřežil
Dnes, ve čtvrtek 15.4.2010 krátce po půlnoci řešili dopravní policisté tragickou nehodu, která se stala v obci Ústí na Vsetínsku.

10.03.2010 08:13 hod.
Policisté odhalili varnu pervitinu, kde se vařilo opravdu ve velkém
Velkým úspěchem skončila akce vsetínských kriminalistů, při které se jim v uplynulých dnech podařilo zadržet čtveřici výrobců a distributorů drog. Mluvčí policie Ludmila Brousilová ve středu pro agenturu Mediafax uvedla, že policisté zajistili jednu z největších varen na Vsetínsku.

28.01.2010 14:34 hod.
Zdrogovaný muž ujížděl policistům. V autě měl zbraně
V policejní cele skončil třiatřicetiletý muž ze Vsetína, který jel pod vlivem drog ve voze značky BMW3, a to bez řidičského oprávnění. Policejní mluvčí Ludmila Brousilová agentuře Mediafax ve čtvrtek oznámila, že muž měl navíc v autě zbraně.

04.12.2009 15:51 hod.
Řidička osobáku nepřežila ve Vsetíně srážku s kamionem
Smrtelná nehoda se stala v pátek odpoledne ve Vsetíně. Jak informovala agenturu Mediafax policejní mluvčí Jana Bartíková, srážku s kamionem nepřežila asi dvaatřicetiletá řidička osobního vozu.

27.11.2009 12:34 hod.
Nesplácel auto
Kriminalisté obvinili třiatřicetiletého muže z podvodu. Důvod pro to byl jednoduchý. Muž ze Vsetína si krátce po začátku letošního roku koupil ve vsetínské automobilové prodejně novou Škodu Octavii.

26.11.2009 11:34 hod.
Opilý řidič jezdil autem ve Vsetíně po fotbalovém hřišti
Fotbalové hřiště na Ohradě ve Vsetíně si pro svou jízdu v autě vybral devatenáctiletý mladík z Janové. Ředitel vsetínské městské policie Nikolaj Martinák agentuře Mediafax uvedl, že po hřišti se šofér projížděl pod vlivem alkoholu.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Reality VSETÍN: prodej a pronájem bytů ve Vsetíně: byty 1+1, 2+1, 3+1. Kompletní nabídka na serveru: www.ZLIN-REALITY.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist