Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Vysoké Mýto


15.02.2010 14:23 hod.
Muže na útěku vystopoval služební pes
Když začali v pátek hodinu před půlnocí vysokomýtští policisté v rámci služby zastavovat a kontrolovat projíždějící vozidla, netušili, že se budou další dvě hodiny brodit hlubokým sněhem. Řidič osobního automobilu značky Opel Vectra totiž místo uposlechnutí výzvy k zastavení vozu šlápl na plyn a začal ujíždět. Policisté ho začali pronásledovat.

18.01.2010 09:37 hod.
Drzý zloděj okradl seniora
S neuvěřitelnou drzostí využil v pátek v poledne dobroty seniora ve Vysokém Mýtě neznámý podvodník. Přišel až do jeho bytu a choval se k němu jako ke starému známému, se kterým kdysi pracoval ve stejném podniku.

24.11.2009 08:37 hod.
Vloupání do autoservisu
Do jednoho z autoservisů ve Vysokém Mýtě se během uplynulého víkendu vloupal neznámý zloděj. Jeho drzost je doopravdy zarážející. Zajel nákladním vozem až k bráně servisu a dal se do práce.

13.11.2009 13:24 hod.
V supermarketu sebrala portmonku
Již na počátku září jsme vás informovali o krádeži peněženky v jednom ze supermarketů ve Vysokém Mýtě. Podobných případů jsme ale na našem okrese zaznamenali daleko více.

09.11.2009 12:37 hod.
Muž se rozhodl ukončit svůj život
Před policejní stanicí ve Vysokém Mýtě se včera krátce po devatenácté hodině rozhodl 43letý muž z Prahy ukončit svůj život. Přímo před dveřmi si způsobil bodnou ránu v oblasti hrudníku.

06.11.2009 09:03 hod.
Fasády posprejovali školáci
Nedávno jste se na našich stránkách mohli dočíst o sprejerech řádících ve Vysokém Mýtě a v České Třebové.

05.11.2009 13:03 hod.
Ještě nebydlí a už byli vykradeni
Zloděj bral, na co přišel

26.10.2009 17:43 hod.
Ukradený kabel
Škoda necelých padesát tisíc korun


Starší

Komerční sdělení: Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist