Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Znojmo


26.03.2014 14:17 hod.
Neunikli silniční kontrole
Běžné silniční kontrole včera neunikli dva řidiči z našeho regionu, kteří za volant osobního vozu neměli vůbec usednout. V jedenáct hodin dopoledne projížděl Moravským Krumlovem pětatřicetiletý muž se Seatem Toledo. Vyšlo najevo, že mu Okresní soud Znojmo tuto činnost loni v říjnu zakázal na dobu šestatřiceti měsíců.

01.07.2013 18:35 hod.
Uvízl v policejní síti - Řídil zdrogovaný, navlastní řidičák a byl v pátrání.
Při silniční kontrole jsme zadrželi celostátně hledanou osobu. O půl čtvrté v noci ze soboty na neděli projížděl obcí Hrádek osobní vůz Alfa Romeo. Za jeho volantem seděl třiatřicetiletý muž z Břeclavska. Řidičský průkaz nepředložil, protože mu byl již dříve zabaven. Dále jsme zjistili, že je pod vlivem pervitinu. Jednalo se také o osobu, která je v celostátním pátrání.

05.03.2013 10:23 hod.
Ukončili jsme jízdu čtyřem mužům. Dva řidiči byli opilí a dva zfetovaní.
Za první čtyři březnové dny jsme přistihli čtyři řidiče osobních aut, kteří byli pod vlivem návykových látek. Zjistili jsme je na různých místech našeho regionu. Bylo to v obcích Dyjákovičky, Plenkovice, Pravice a ve Znojmě.

17.02.2012 13:39 hod.
Už loni měl být za mřížemi. Včera konečně usínal ve vězeňské cele.
Loni na podzim měl osmadvacetiletý muž z našeho regionu nastoupit do věznice. Odsouzený se této povinnosti vyhýbal. V listopadu tedy Okresní soud Znojmo vydal příkaz k jeho dodání do výkonu trestu odnětí svobody.

01.10.2011 09:18 hod.
Neoprávněně nabízel hudbu, teď mu hrozí dva roky vězení
Trestnímu stíhání bude čelit na svobodě dvaačtyřicetiletý muž ze Znojemska. V těchto dnech byl obviněn ze spáchání trestného činu "Porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi". Jako uživatel internetových výměnných sítí měl nejméně v pěti případech neoprávněně nabízet jiným uživatelům webu hudbu.

01.07.2011 16:15 hod.
Byli jste tento týden svědky dopravní nehody u Miroslavi? Můžete policii pomoci
Tento týden v úterý se u města Miroslav stala dopravní nehoda, ve které figurovalo jízdní kolo a osobní auto. Vše se odehrálo nedaleko místního letiště asi kilometr od křižovatky mezi Miroslaví a silnicí I. třídy č. 38 Znojmo - Brno.

04.01.2011 14:08 hod.
Auto vlétlo ve smyku do protisměru. Osmnáctiletá spolujezdkyně srážku s protijedoucím autem nepřežila
První lednové pondělí vyjížděli policisté k tragické dopravní nehodě, která se stala mezi obcemi Těšetice a Suchohrdly u Znojma.

06.10.2010 09:53 hod.
VRAŽDA: Bezdomovec prohledával igelitku bezdomovkyně. Ta jej za to ubodala
Minulý týden kriminalisté rozběhli vyšetřování vraždy dvaapadesátiletého muže původem ze Znojemska. Díky intenzivní činnosti policie a spolupráci médií se podařilo již v těchto dnech zadržet ženu, která je ze závažného zločinu podezřelá.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Reality ZNOJMO: prodej a pronájem bytů ve Znojmě: byty 1+1, 2+1, 3+1. Kompletní nabídka na serveru: www.REALITY-JIZNIMORAVA.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist