Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Krimi zprávy z regionu Praha


Praha: 16.12.2013 07:52 hod.
11ti a 14letá dívka se včera večer ztratily v Praze
Detektivové ze čtvrtého policejního obvodu pátrají společně s kriminalisty z pražského krajského ředitelství po dvou mladých dívkách, které doma v neděli odpoledne rodičům sdělily, že se jdou projít a ve stanovený čas se už nevrátily. Jejich mobilní telefony jsou od půl sedmé v podvečer vypnuté a rodičům doposud o sobě nepodaly žádnou zprávu. Rodina nejprve hledala dívky sama, kolem půl jedenácté večer pak pohřešování nahlásila na jednom z místních oddělení na Praze 4.

Praha: 09.12.2013 15:02 hod.
Ujížděl téměř přes půl Prahy
Podezřelého Fordu, označeného jako vozidlo TAXI si policisté pohotovostní motorizované jednotky všimli na Průmyslové ulici. Zaujalo je především rozbité okénko spolujezdce zakryté igelitem. Policisté se proto logicky rozhodli auto zastavit a zkontrolovat, zda není vedeno jako odcizené. Jakmile ale řidič Fordu zaregistroval policejní vůz, auto prudce na Kutnohorské ulici otočil směrem do centra a začal zběsile ujíždět.

Praha: 05.12.2013 09:56 hod.
Šíření poplašné zprávy: Anonym nahlásil bombu v budovách jedné společnosti na Flóře
Včera asi pět minut před třináctou hodinou oznámila zaměstnankyně firmy sídlící na Vinohradské ulici, že společnost obdržela sms zprávu, ve které stojí, že v jejich dvou budovách je umístěný nástražný výbušný systém.

Praha: 15.11.2013 11:35 hod.
Napadení ze žárlivosti
Krátce po 23.hodině vyjížděli pražští policisté k jednomu z barů ve Spálené ulici, kde mělo údajně dojít k potyčce mezi hosty. Policejní hlídka po příjezdu na místo nalezla před podnikem cizince s krvácející hlavou v doprovodu přítelkyně.

Praha: 20.09.2013 14:32 hod.
Ženu z chladné vody vytáhli policisté
Přibližně v půl osmé večer přijali operátoři linky 158 oznámení o skoku ženy do Vltavy.

Praha: 06.08.2013 11:17 hod.
Při vydírání vystupovali jako policisté
Poté, co obdrželi větší část hotovosti, kriminalisté je zadrželi v soupravě metra na Černém Mostě.

Horní Počernice: 10.07.2013 10:38 hod.
Přišel krást se psem. Odlákáním prodavačky se neznámému mladíkovi podařilo odcizit 32 kartonů cigaret.
V pátek 14. června kolem druhé hodiny odpolední přišel do prodejny potravin v Náchodské ulici v Horních Počernicích mladý muž a předstíral nakupování. Když ale prodavačka doplňovala do mrazáku zboží, neznámý mladík využit její nepozornosti a z technické místnosti odcizil krabici s více jak třiceti kartony cigaret různých značek. Aby pak mohl krabici odnést z prodejny, požádal prodavačku o misku s vodou pro svého psa.

Praha: 01.07.2013 17:59 hod.
Žena spadla pod metro a vyvázla bez zranění
Dnes pár minut po šesté hodině ranní přijali operátoři tísňové linky oznámení o pádu osoby do kolejiště metra ve stanici Muzeum.


Novější Starší

Komerční sdělení: 

Navštivte paintballový areál přímo V CENTRU PRAHY NA CÍSAŘSKÉ LOUCE

Pražáci! Nevíte kam za zábavou. Poradíme Vám. PrahaTěBaví.cz

Aktuální nabídka volných pracovních míst v Praze na PrácePraha.info

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Policejní pátrání
Policie pátrá po těchto osobách
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist