Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Česká Lípa


16.12.2013 08:13 hod.
Přišel o notebook i stříbrnou cihličku
Škodu za 30 000 korun způsobil neznámý zloděj na parkovišti před prodejnou OBI v Borské ulici v České Lípě.

22.05.2013 11:48 hod.
Násilná smrt ženy na Českolipsku
Kriminalisté vyšetřují smrt starší ženy, která zemřela násilnou smrtí. Již zahájili úkony trestního řízení ze zvlášť závažného zločinu vraždy.

16.03.2013 20:10 hod.
Příliš drazí zaměstnanci. Okrádali zaměstnavatele.
Usnesení o zahájení trestního stíhání pro spolupachatelství na zločinu krádeže převzal v tomto týdnu 34 letý muž z Novoborska. Ten spolu se stejně starým Českolipanem způsobil svému českolipskému zaměstnavateli škodu ve výši 910 500 korun. Komplic obviněného si obálku s usnesením policie převezme v nejbližších dnech.

09.03.2013 12:36 hod.
Podváděl, kde se dá. Teď spadla klec.
Českolipští kriminalisté vypátrali dalšího podvodníka, který v průběhu roku 2012 nabízel na internetu elektroniku. Šestatřicetiletý muž z Ostravy inzeroval prostřednictvím internetové sítě prodej levných notebooků a mobilních telefonů. Poté, co se se zájemcem domluvil na ceně, nechal si poslat peníze na svůj účet, nikdo z jeho šesti zákazníků (včetně dvou z Českolipska) se ale zaplaceného zboží nedočkal. Na tomto "obchodě" se obohatil o celkem 10 545 korun.

08.01.2013 15:00 hod.
Zmizel taxík
Včera mezi půl druhou nad ránem a 9. hodinou ranní zmizel z parkoviště před domem v ulici Sídliště pod Ralskem v Mimoni červený osobní vůz taxislužby výrobní značky Škoda Octavia.

23.07.2012 15:43 hod.
Pasažér okradl taxikáře
Ve čtvrtek dopoledne přišel 31 letý taxikář z Nového Boru o svou peněženku s osobními doklady, platební kartou a hotovostí 11 000 korun. Stalo se to v jeho vozidle taxislužby a pachatelem podle něj nemůže být nikdo jiný než někdo ze zákazníků, které svezl.

23.07.2012 15:43 hod.
Pasažér okradl taxikáře
Ve čtvrtek dopoledne přišel 31 letý taxikář z Nového Boru o svou peněženku s osobními doklady, platební kartou a hotovostí 11 000 korun. Stalo se to v jeho vozidle taxislužby a pachatelem podle něj nemůže být nikdo jiný než někdo ze zákazníků, které svezl.

06.06.2012 23:30 hod.
Upozornil na sebe v Penny Marketu
V pondělí odpoledne na sebe v Penny Marketu ve Cvikově nechtěně upozornil 26 letý místní mladík, který své nerozvážnosti jistě zalitoval. V obchodě odcizil dvě balení sýrů v hodnotě 62 korun, a když se s nimi snažil vyjít ven, zadrželi ho pracovníci místní ostrahy.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě Česká Lípa najdete na stránkách portalceskalipa.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist