Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Mladá Boleslav


29.03.2013 10:14 hod.
Spolupráce policistů a strážníků zachránila život
Krátce před včerejší pátou hodinou ráno začal v Mladé Boleslavi, v Ptácké ulici hořet dům. Na místo přijeli policisté a strážníci a pokoušeli se zjistit, zda v domě někdo je. Na bouchání na okna a dveře nikdo nereagoval.

12.06.2012 14:56 hod.
Dopadeni za dva dny
Před domem ve Václavkově ulici nejprve chtěli od skupinky tří dětí cigarety a dvacet korun. Když se cigaret a peněz nedočkali, chtěli od nezletilého chlapce hodinky, které měl na ruce. Ten samozřejmě vydání hodinek odmítl.

05.10.2011 14:23 hod.
Zapaloval les, kontejnery i lesní chatku, hrozí mu tři léta za mřížemi
Za více než dva roky způsobil škodu téměř jeden a půl milionu korun. Žháře, který má na svědomí nejméně dvaadvacet různých požárů, vypátrali v těchto dnech kriminalisté na Mladoboleslavsku. Čtyřiadvacetiletý muž, dobrovolný hasič, v období od dubna 2009 až do července letošního roku založil úmyslně přes dvacet požárů.

09.08.2011 12:57 hod.
Kradl peníze z bankomatů, návod našel na Internetu a chtěl si to „jen zkusit“.
V těchto dnech odhalili mladoboleslavští kriminalisté muže, který nejméně dva měsíce v Mladé Boleslavi kradl peníze v bankomatech. Podezřelý čtyřicetiletý muž za použití jednoduchého zařízení znemožňoval vydání peněz zákazníkům bankomatů v Mladé Boleslavi.

19.04.2010 11:32 hod.
Šestnáctiletý motorkář zemřel po nárazu do stromu
Po 106 dnech a necelých sedmnácti hodinách zaznamenali letos policisté na Mladoboleslavsku nehodu se smrtelným zraněním.

17.03.2010 09:44 hod.
Řidič náklaďáku odvezl naložené palety do sběrny
Z krádeže podezřívají policisté osmatřicetiletého muže z Mladoboleslavska. Počátkem října loňského roku si u skladu v areálu mladoboleslavské automobilky na nákladní vozidlo nechal naložit o několik kovových palet víc, než měl uvedeno v průvodních listech.

15.03.2010 09:02 hod.
Kamion plný nových Škodovek se převrátil nedaleko Mladé Boleslavy
Mezi obcemi Libichov a Dobrovice na Mladoboleslavsku se v noci z neděle na pondělí převrátil kamion převážející osobní vozy značky Honda. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, avšak škoda na převážených vozech půjde do statisíců, zjistila na místě agentura Mediafax.

10.03.2010 07:03 hod.
Otec se synem se málem otrávili oxidem uhelnatým
Záchranáři v Mladé Boleslavi přivedli v úterý navečer včasným zásahem k životu otce se synem, kteří se nadýchali oxidu uhelnatého. Informace agentuře Mediafax potvrdila mluvčí středočeské záchranné služby Tereza Janečková.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě Mladá Boleslav najdete na stránkách portalmladaboleslav.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist