Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Teplice


17.01.2014 20:53 hod.
Dealer vydíral svědka a hrozil mu zabitím
Až osm let může strávit za mřížemi 26letý muž, který několikrát prodal svému známému marihuanu. Kromě trestního stíhání pro přečin nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy byl ale obviněn i z dalšího trestného činu.

26.03.2012 12:55 hod.
V kufru měl deset kilo „trávy“
Pořádný „úlovek“ se podařilo zajistit policistům z Oddělení kontroly pobytu, pátrání a eskort Ústí nad Labem. V pátek večer kontrolovali v Dubí v prostorách tržnice osobní vozidlo, v jehož zavazadlovém prostoru nalezli přibližně deset kilogramů usušeného konopí.

17.02.2012 13:17 hod.
Chlubila se falešným titulem
Z padělání a pozměňování veřejné listiny byla obviněna 26letá žena z Teplic. Ta si v blíže nezjištěné době v průběhu roku 2008 a 2009 opatřila padělky veřejné listiny, kterými jsou bakalářský diplom s titulem Bc. A dále inženýrský diplom s titulem Ing, vydané na její jméno.

25.07.2011 15:34 hod.
Okraden při močení
V sobotu řešili policisté v Teplicích dva případy krádeže na osobách. První případ byl zaznamenán po půlnoci v zábavním podniku v centru Teplic. Neznámý zloděj využil nepozornosti 28letého návštěvníka a z kapsy kalhot mu odcizil mobilní telefon v hodnotě 3300,-Kč.

26.07.2010 17:19 hod.
Cyklista nedal přednost. Zaplatil za to životem
V pátek kolem 19. hodiny se stala smrtelná dopravní nehoda na silnici II. třídy v katastru obce Osek. Cyklista (54 let) jedoucí od Oseka nedal přednost vozidlu Ford jedoucímu zleva po hlavní silnici.

25.03.2010 13:47 hod.
Zdravotní sestra padělala neschopenky pro svou dceru
Z trestného činu padělání a pozměňování veřejné listiny byla obviněna žena z Teplicka, která pracovala jako zdravotní sestra.

04.03.2010 09:09 hod.
Zloděj se zaměřil na hasící přístroje
Policisté pátrají po neznámém pachateli, který začátkem roku odcizil z chodeb několika domů v Teplicích celkem 12 práškových hasících přístrojů.

17.02.2010 11:01 hod.
Při cyklistických závodech poničili sportovci les. Pořadateli hrozí až tři roky vězení
Policejní vyšetřovatel obvinil z trestného činu poškozování cizí věci muže, který si v květnu loňského roku jako organizátor a ředitel závodu horských kol na Teplicku nevyžádal svolení majitelů všech pozemků a svolení orgánů státní správy tento závod na pozemcích, přes které trať vedla zorganizovat.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist