Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Krimi zprávy z regionu Praha


Praha: 08.09.2014 09:24 hod.
Neúspěšná loupež v bance na Praze 7
Kriminalisté nevylučují, že měl pachatel v batohu dlouhou střelnou zbraň. Kriminalisté prvního policejního obvodu pátrají od včerejšího podvečera po ozbrojeném pachateli, který se pokusil o loupežné přepadení bankovního domu v ulici Ovenecká na Praze 7.

Praha: 26.03.2014 13:47 hod.
Poškodil a vykradl speciální preventivní vlak
Silně opilého muže i s odcizenými věcmi zadržela ostraha areálu. Zástupce nadace vyčíslil škodu prozatím na bezmála dva a půl milionu korun. Včera po třetí hodině v noci volala na tísňovou linku 158 ostraha areálu v pražských Letňanech, že se ji podařilo zadržet muže, který se vloupal do jednoho z odstavených vlaků a měl u sebe velké tašky s odcizenými věcmi. Hlídka následně silně opilého muže převezla na služebnu, kde se podrobil orientační dechové zkoušce. Vzhledem k tomu, že mu policisté naměřili téměř tři promile alkoholu v dechu, umístili ho na protialkoholní záchytnou stanici na Praze 8 k vystřízlivění.

Praha: 05.03.2014 20:33 hod.
Závěr prošetřování výbuchu plynu v Divadelní ulici
Na konci loňského dubna došlo v Divadelní ulici k výbuchu plynu, který se naštěstí obešel bez obětí na životech. Nyní kriminalisté došli ke konkrétnímu závěru.

Praha: 17.01.2014 20:59 hod.
Majitel přistihl zloděje, kteří se vloupali do jeho garáže. Jednoho z nich v sebeobraně postřelil.
Dnes krátce před čtvrt na dvanáct jsme na tísňovou linku 158 přijali oznámení o střelbě, ke které mělo dojít v ulici Na Průhonu v pražských Čimicích. Do ulice okamžitě vyjely dostupné hlídky z okolí, stálá výjezdová skupina i detektivové pražského krajského ředitelství.

Praha: 11.01.2014 09:49 hod.
Lupič zadržen za jedenáct minut
Nedlouho před půl devátou přepadl neznámý pachatel ženu u jednoho z bankomatů na Pankráci. O několik minut nato už měl pouta na rukou.

Praha: 29.12.2013 15:11 hod.
Zdrogovaný řidič v kradeném vozidle ujížděl policistům
Zběsilá honička skončila až po několika varovných výstřelech. Policisté z prvního oddělení pohotovostní motorizované jednotky si v pátek odpoledne všimli vozidla, které bylo v policejních evidencích vedeno jako odcizené. Z tohoto důvodu se rozhodli, že provedou kontrolu vozu a jeho osádky.

Praha: 22.12.2013 13:59 hod.
Zběsilá honička noční Prahou i zabavené drogy za milion a půl
Podnapilý řidič se zákazem řízení ohrozil při pronásledování několik chodců a naboural zaparkované vozidlo. Další muž řídil kradené auto a v něm schovával téměř pět set rostlin marihuany.

Praha: 19.12.2013 08:20 hod.
Řezník „dealerem“
Nedlouho po dvacáté hodině kontrolovali policisté dvojici mužů, které následně předvedli na služebnu pro podezření z distribuce drog.


Starší

Komerční sdělení: 

Pražáci! Nevíte kam za zábavou. Poradíme Vám. PrahaTěBaví.cz

Aktuální nabídka volných pracovních míst v Praze na PrácePraha.info

Navštivte paintballový areál přímo V CENTRU PRAHY NA CÍSAŘSKÉ LOUCE

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Policejní pátrání
Policie pátrá po těchto osobách
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist