Krimidoma.cz - Krimi zprávy

Hlavní nabídka
Hlavní zprávy
Fotogalerie nehod
Krimi zprávy TV Prima

Krimi zprávy z regionu

Aktuální krimi zprávy z regionu, města či obce Hodonín


09.12.2013 15:21 hod.
Členy mládežnického pěveckého sboru napadli neznámí pachatelé.
Policisté vyšetřují páteční incident. Hodonínští policisté vyšetřují incident, ke kterému došlo v pátek 6. prosince v době od 23:35 do 23:45 hodin v Hodoníně v ulici Velkomoravská. Na chodníku před kinem Svět doposud neznámí pachatelé bez zjevného důvodu fyzicky napadli členy pěveckého sboru, jdoucí po chodníku.

21.03.2013 09:52 hod.
Drogy měl v těle i v autě
Dopravní policisté ve středu dopoledne v Hodoníně zastavili a kontrolovali čtyřiadvacetiletého řidiče osobního vozidla. Policisté s řidičem provedli dechovou zkoušku, která prokázala řidičovu střízlivost. Horší to už bylo s testem na přítomnost drog v jeho těle.

23.07.2011 09:11 hod.
Měl auto opravit, raději si ho nechal a půjčoval kamarádům, hrozí mu dva roky
Dubňanští policisté zahájili úkony trestního řízení proti jednadvacetieltému muži pro podezření ze spáchání trestných činů Neoprávněné užívání cizí věci a Zpronevěra. Celý případ se začal odvíjet v březnu letošního roku, kdy mu majitel vozidla Škoda Forman svěřil do opravy svůj automobil.

12.08.2010 18:56 hod.
V řece Moravě utonul muž
Dnes (čtvrtek 12.srpna) před polednem bylo oznámeno, že v řece Moravě měl utonout muž. K události došlo v místech mezi městem Hodonínem a obcí Rohatec v lokalitě zvané Ropák, kde řeka Morava tvoří státní hranici mezi ČR a SR.

16.07.2010 10:35 hod.
Muž bodl nožem svou přítelkyni. Zatím co ona krvácela, on v klidu usnul
V úterý kolem třetí hodiny ranní mohlo v jednom z hodonínských bytů dojít k tragédii a opět byl přítomen alkohol. 53-letý muž vzal do ruky kuchyňský nůž s čepelí o délce 14,5 cm, přistoupil ke své 34-leté přítelkyni, která v tu dobu spala na podlaze a bodnul ji do levé paže.

14.05.2010 14:30 hod.
Okrást zákaznici o kabelku se pokusila teprve jedenáctiletá zlodějka
Ve čtvrtek odpoledne byla v jenom z hodonínských obchodů pristižena při krádeži mladá dívka. I přes svůj nízký věk, jak se později ukázalo jde o jedenáctiletou dívku, už přesně věděla kam a jak sáhnout.

15.04.2010 17:09 hod.
Nad internetovým podvodníkem spadla klec. Více než 70 lidí připravil o 750 tisíc
Policejní komisař Služby kriminální policie a vyšetřování v Hodoníně obvinil třiadvacetiletého muže ze Zlína z trestného činu Podvodu. Klade mu za vinu, že minimálně v pětasedmdesáti případech podvedl různé osoby prostřednictvím internetové sítě a poškozeným způsobil škodu téměř tři čtvrtě milionu korun.

03.04.2010 15:37 hod.
Motorkář narazil do odbočujícího auta. S těžkým zraněním ho odvezl vrtulník
Dnes krátce po poledni byla na linku 112 oznámena dopravní nehoda osobního vozidla a motorky. K nehodě došlo na silnici mezi Hodonínem a Mutěnicemi.


Starší

Komerční sdělení: 

Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

Všechny užitečné informace o městě Hodonín naleznete na stránkách hodonin.cz

Reality HODONÍN: prodej a pronájem bytů v Hodoníně: byty 1+1, 2+1, 3+1. Kompletní nabídka na serveru: www.REALITY-JIZNIMORAVA.cz

Informace o firmách, kultuře, ale i aktuální zprávy či tipy na výlety ve městě Hodonín najdete na stránkách portalhodonin.czFotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: reklama@nekultura.cz
Krajská města:   Brno  České Budějovice  Hradec Králové  Jihlava  Karlovy Vary  Liberec  Olomouc  Ostrava  Pardubice  Plzeň  Praha  Ústí nad Labem  Zlín  
TOPlist